Wygraj bilet na pyszną kolację śladami karpia! [KONKURS]

1
Region Doliny Baryczy słynie z przepysznych karpi, które zna cała Polska. Wy macie szansę, by posmakować ich przygotowanych przez profesjonalistów. Ogłaszamy konkurs w którym do zdobycia jest podwójne zaproszenie na kolację rybną "Ryba do syta!", która odbędzie się 26 października w Karczmie Górecznik.

Wygrać mogą cztery osoby. Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Zrób sobie selfie na Kolorowym Szlaku Karpia Doliny Baryczy! Najlepsze zdjęcie zostanie nagrodzone biletami na kolację. Pozostałe trzy osoby otrzymają torby z gadżetami.

Zdjęcie należy wysłać tradycyjnie na adres email: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Kolorowy szlak karpia”. W treści maila oprócz dodania zdjęcia, należy wpisać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do 16 października do 23:59. Zwycięzców ogłosimy w środę 17 października. Szczęśliwcy będą mogli odebrać swoje nagrody w dniach od 17 do 23 października w godzinach od 9.00 do 16.00 w siedzibie Telewizji Proart i portalu wlkp24.info (ul. Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolskim).

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick