9 KOMENTARZE
 1. 2  3

  Domyślam się, że Pani Milena Kowalska jest koleżanką dziennikarza przeprowadzającego z Nią rozmowę w przerwie sesji Rady Miejskiej. Ale o tym nie było ani słowa na początku rozmowy (ja nie słyszałam!). Relacja z sesji to nie pogawędka koleżeńska więc CHYBA pewne zasady wywiadu obowiązują!!!!
 2. 4  0

  A dlaczego z moich podatków mają być wymieniane piece. Dwa lata temu wymieniłam piec gazowy na nowy i nikt mi nic nie dopłacał. Chcesz anonimie się truć i mieć na sumieniu innych to rób to sobie i nie „szantażuj”, że jak nie dostaniesz dotacji to dalej będziesz palił śmieciami.
 3. 18  6

  Prawo i Sprawiedliwość powinno przejąć władzę w Ostrowie. W Polsce przejeli władze po PO i skutecznie reformuja Państwo. Teraz będą musieli zrobić porządek w Ostrowie po PO.
 4. 0  0

  Zachowanie Pani prezydent jest oburzające, tak zachowuje się dojrzała osoba? Śmiech i zabawa telefonem podczas sesji rady, w momencie kiedy kierowane są do Pani Prezydent słowa. Myślę ze niejeden dwudziestolatek mógłby nauczyć Panią prezydent kultury. Nistety wiekszosc z nas opuściła ostrów z uwagi na brak miejsc pracy na rzecz tworzenia klubów seniora i innych kółek wzajemnej adoracji.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick