XLV Sesja Rady Miasta Ostrowa Wielkopolskiego – 28.02.2018

9

9 KOMENTARZE

 1. 2
  3

  Domyślam się, że Pani Milena Kowalska jest koleżanką dziennikarza przeprowadzającego z Nią rozmowę w przerwie sesji Rady Miejskiej. Ale o tym nie było ani słowa na początku rozmowy (ja nie słyszałam!). Relacja z sesji to nie pogawędka koleżeńska więc CHYBA pewne zasady wywiadu obowiązują!!!!

 2. A dlaczego z moich podatków mają być wymieniane piece. Dwa lata temu wymieniłam piec gazowy na nowy i nikt mi nic nie dopłacał. Chcesz anonimie się truć i mieć na sumieniu innych to rób to sobie i nie „szantażuj”, że jak nie dostaniesz dotacji to dalej będziesz palił śmieciami.

 3. 18
  6

  Prawo i Sprawiedliwość powinno przejąć władzę w Ostrowie. W Polsce przejeli władze po PO i skutecznie reformuja Państwo. Teraz będą musieli zrobić porządek w Ostrowie po PO.

 4. Zachowanie Pani prezydent jest oburzające, tak zachowuje się dojrzała osoba? Śmiech i zabawa telefonem podczas sesji rady, w momencie kiedy kierowane są do Pani Prezydent słowa. Myślę ze niejeden dwudziestolatek mógłby nauczyć Panią prezydent kultury. Nistety wiekszosc z nas opuściła ostrów z uwagi na brak miejsc pracy na rzecz tworzenia klubów seniora i innych kółek wzajemnej adoracji.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.