Nullizmatyka w Fanaberii

0

Nullizmatyka to efekt rozpoczętej w tym roku współpracy 5 dolnośląskich muzyków z inicjatywy Nullo – pochodzącego z Wałbrzycha rapera, producenta, wydawcy, współzałożyciela Trzeciego Wymiaru, z którym nagrał 5 płyt (4 z nich pokryły się złotem). Podczas swojej działalności muzycznej zagrał ponad 1000 koncertów w Polsce i zagranicą.

Na swoim ostatnim solowym albumie “SPG Dystrykt” w perfekcyjnie wykonanym “10 minut bragga” śpiewał:
“czy to reggae czy rap,
metal, jazz, punk, blues, funk,
wszystkim tym stylom mówię guten tag!”
i od słów do czynów nawiązał współpracę z muzykami wprawionymi we wszystkich wymienionych gatunkach.

Nullizmatykę tworzą:
Slime – od wielu lat reprezentant krajowej sceny winylowej, dwukrotny Mistrz Polski Dj’ów federacji IDA 2013-2014 (kat. technical). Współpracował m.in. z Trzecim Wymiarem a w autorskich setach łączył hip-hop, elektronikę, nu-jazz oraz down-tempo.

Stoker – na gitarze do tej pory odmieniał rock, grind, metal i alternatywę przez wszystkie przypadki (m.in. w Behemoth, Lost Soul, FAM, Maigra). Obudziło to w nim chęć poszerzania artystycznych horyzontów i Nullizmatyka daje szansę na zaspokojenie tego głodu.

W skład sekcji rytmicznej wchodzą Bartosz Bednarz (bas) i Mateusz Chochołek (perkusja), którzy współpracowali w wielu projektach muzycznych.

Nie boją się wyzwań gatunkowych dzięki czemu na przestrzeni lat tworzyli od jazzu przez funk, elektronikę, hip hop, po grunge. Wykorzystując doświadczenia tworzą w składzie Nullizmatyka solidną bazę.

wideo
“Chyba ją znałem” [sesja live]: https://youtu.be/Tc_TO5dAUDE
„Skreślili nas” [sesja live]: https://youtu.be/VTD0-wH_MSY
“Sky is the limit”: https://youtu.be/HqxcMbG6QLY
„Tu i Teraz”: https://youtu.be/CSYN9m1RChc

BILETY:
20 zł w przedsprzedaży na www.kultura.pax.pl
30 zł w dniu koncertu

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick