Wszechstronność atutem Hamiltona

1
Rozpoczęty właśnie sezon jest drugim na zawodowych parkietach dla Blake'a Hamiltona, gracza BM Slam Stal. 24-letni Amerykanin ma za sobą grę na Łotwie. Teraz chce być ważnym ogniwem w zespole z Ostrowa Wielkopolskiego.

W inauguracyjnym meczu z Rosą Radom, Blake Hamilton spędził na parkiecie 22 minuty. W tym czasie zdobył 7 punktów, trafiając 3 z 8 rzutów z gry. Miał też 3 asysty. Nowy zawodnik w ,,Stalówce” był pod dużym wrażeniem ostrowskich kibiców.

Rozpoczęty właśnie sezon jest dla Blake’a Hamiltona drugim na zawodowych parkietach. Na europejskich parkietach debiutował przed rokiem w barwach mistrza Łotwy, zespoły BK Ventspils. W tej drużynie rozegrał 13 meczów w Lidze Mistrzów. Średnio na Łotwie spędzał w grze, notując w tym czasie na poziomie 10 punktów, 6 zbiórek i 3 asyst.

Teraz przed Blake’m Hamiltonem występy w barwach ,,Stalówki”. 24-letni zawodnik jest dobrym znajomym Kevina Puntera, który w poprzednim sezonie grał w Rosie Radom pod okiem trenera Wojciecha Kamińskiego. W rozmowie z nami Hamilton przyznaje, że właśnie od Puntera dowiedział się wiele dobrego o szkoleniowcu BM Slam Stali.

Blake Hamilton jest absolwentem uniwersytetu Buffalo. 24-latek jest graczem wszechstronnym. Z powodzeniem może występować nawet na trzech pozycjach.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick