Wielki mecz w Ostrowie. Znakomita wygrana BM Slam Stal

1
Za nami szlagierowy mecz na szczycie polskiej ekstraklasy. Koszykarze BM Slam Stal podejmowali dzisiaj Stelmet Zielona Góra. W rywalizacji brązowych medalistów z mistrzami kraju emocje były ogromne. Ostrowianie źle rozpoczęli. Przegrywali 10:26 po I kwarcie, ale w kolejnych trzech odsłonach zespół trenera Emila Rajkovića zagrał fantastycznie. Ostrowianie postawili na twardą i agresywną defensywę. To było widowisko najwyższej jakości. Dawka emocji dla kibiców była ogromna. Do przerwy Stelmet prowadził 41:32. Po zmianie stron ,,Stalowcy" zagrali niemal koncertowo. To wszystko sprawiło, że dzisiejszy hit zakończył się jakże cennym sukcesem ostrowian 78:70. Po tej wygranej ,,Stalówka" ma szansę zakończyć rundę zasadniczą nawet na drugiej pozycji!