„Widać sporo policjantów, lądują helikoptery”. Obława policyjna w Topoli Wielkiej [AKTUALIZACJE] [ZDJĘCIA]

0
"W okolicy Topoli Wielkiej widać sporo policjantów. Lądują też helikoptery" - informuje nasz czytelnik. Policja na tę chwilę nie udziela żadnych informacji. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć chodzi o porzucony pojazd, który najprawdopodobniej należy do sprawców napadu w Pleszewie. Wkrótce więcej informacji.

Do napadu na terenie powiatu pleszewskiego doszło dziś w godzinach porannych. Sprawcy uciekli samochodem z tablicami rejestracyjnymi DKA. Porzucili pojazd w Topoli Wielkiej. Policjanci przeczesują teren i prowadzą kontrole samochodów osobowych poruszających się w tym rejonie.

Na miejscu oprócz policjantów z ostrowskiej komendy, działają także mundurowi z Pleszewa.

AKTUALIZACJA 9.55 

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, przestępcy mogą zmierzać w kierunku Odolanowa. Sprawdzane są lasy w miejscowości Tarchały. Poszukiwani są czterej mężczyźni w sportowych strojach. Najprawdopodobniej są uzbrojeni.

Obława policji w Topoli Wielkiej

Opublikowany przez wlkp24.info Czwartek, 19 września 2019

AKTUALIZACJA 10.55 

Komenda Powiatowa w Pleszewie poinformowała o zdarzeniu w oficjalnym komunikacie. – Policjanci prowadzą działania poszukiwawcze za sprawcami kradzieży z włamaniem, do której doszło we wczesnych godzinach porannych na terenie powiatu pleszewskiego. Sprawcy oddalili się samochodem na teren powiatu ostrowskiego, a następnie podjęli ucieczkę pieszo. W chwili obecnej trwają poszukiwania sprawców na terenie powiatu ostrowskiego. Policjanci szukają czterech mężczyzn o wysportowanych sylwetkach. Ubrani byli na sportowo, wzrost ok. 180cm. Osoby, które widziały poszukiwanych mężczyzn prosimy o niezwłoczny kontakt z policją pod numerem telefonu 112 lub 62 737 72 11 – informuje Monika Kołaska, oficer prasowy KPP w Pleszewie.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick