Jesteśmy na:
Facebbok
Tweeter
Instagram
mail: redakcja@wlkp24.info tel: 661 997 997
video

Nowakowski z kontraktem w BM Slam Stal

30-letni skrzydłowy Michał Nowakowski został nowym zawodnikiem BM Slam Stal. Do Ostrowa Wielkopolskiego trafia z Anwilu Włocławek.
video

Greg Hancock wspomina Tomasza Jędrzejaka: To był świetny gość

- Nie mogłem w to uwierzyć. Wszyscy zadajemy sobie to samo pytanie: co się stało, dlaczego? Czy to były problemy z pieniędzmi, czy problemy rodzinne? Podejrzewam, że to coś bardziej głębokiego i zapewne nigdy się nie dowiemy, co się stało - mówi Greg Hancock. Były mistrz świata przez kilka lat startował z Tomaszem Jędrzejakiem w barwach wrocławskiej Sparty. - Byliśmy przyjaciółmi. Zawsze mogliśmy na siebie liczyć. On był otwartą osobą. Lubił pożartować. To był po prostu świetny gość - opowiada amerykański zawodnik, Stali Rzeszów.
video

Dopalacze od dzisiaj są narkotykami

21 sierpnia wchodzi w życie tzw. nowelizacja ustawy dotycząca dopalaczy. Od tego dnia będą one traktowane na równi z narkotykami. Kary za handel nimi oraz ich posiadanie będą wyższe, co ma przyczynić się do zmniejszenia popularności tego typu substancji.
video

Duża lekcja dla Ostrovii. Potrzebne szybkie zmiany

Dla żużlowców MDM Komputery TŻ Ostrovia porażka w meczu ze Stalą Rzeszów i to różnicą aż szesnastu punktów jest dużym ciosem. - Pokazali nam miejsce w szeregu - mówi bez ogródek trener Mariusz Staszewski, który od razu. - Trzeba jeszcze mocniej pracować. Mam nadzieję, że wyciągniemy wnioski, bo już za chwilę rusza faza play off. W niedzielnym meczu bardzo widoczna była różnica sprzętowa. Można było odnieść wrażenie, że rzeszowianie dysponują silnikami z wyższej ligi. - Rzeczywiście tak to wyglądało. Mamy nad czym myśleć i co zmieniać - uważa Kamil Brzozowski.

Nowe Skalmierzyce. Zderzenie na pasach

Dwie osoby zostały poszkodowane w zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Nowych Skalmierzycach. Do wypadku doszło przy przejściu dla pieszych obok komisariatu policji. Na miejscu byli zarówno strażacy, policjanci, jak i zespół pogotowia ratunkowego.
video

Zmiany w Koszu. Jedni odchodzą, inni przychodzą

Do kilku kadrowych zmian dojdzie w trakcie przerwy letniej w drugoligowym zespole Kosza Pleszew. W dalszym ciągu trenerem pozostaje Kasper Smektała, ale do jego dyspozycji nie będzie już: Artura Mrówczyńskiego i Pawła Lasoty. Pojawiają się za to nowy zawodnicy. Z ostrowskiej Stali pozyskano Mikołaja Spałę oraz Patryka Marka. Działacze pleszewskiego klubu prowadzą też rozmowy z zawodnikiem, który do tej pory występował na pierwszoligowych parkietach. - Chcemy stworzyć ciekawy zespół, który będzie mieszanką rutyny i młodości - podkreśla Maciej Jaworski, prezes Kosza.

Dożynki we Wtórku. Sprawdź, który wygrał 600 zł i ile dostali...

Robienie wieńców dożynkowych to jedna z najważniejszych tradycji święta plonów. Nie mogło ich zabraknąć podczas Dożynek Gminnych we Wtórku. Imponujące dzieła podziwiali nie tylko uczestnicy uroczystości, ale także jurorzy, którzy nie mieli łatwego zadania przy wyborze tego najpiękniejszego.

Nocą wjechał do rowu. Ranny trafił do szpitala

Przed godziną 1:00 w nocy, strażacy oraz policjanci otrzymali zgłoszenie o samochodzie leżącym w rowie. Do wypadku doszło na trasie Odolanów-Boników. Siła uderzenia była tak duża, że kierowca znajdował się 50 metrów od pojazdu.
video

Centra coraz lepsza. Dwa kolejne zwycięstwa w dorobku

Ostatnie dni wreszcie przyniosły radość i zadowolenie piłkarzom ostrowskiej Centry. Po dwóch słabych występach na starcie ligi, teraz podopieczni trenera Mariusza Posadzego zanotowali dwa kolejne zwycięstwa. Najpierw ostrowianie wywalczyli komplet punktów na trudnym terenie we Wrześni. W sobotę z kolei Centra wygrała u siebie z Polonią Leszno. Po tych dwóch sukcesach ostrowski zespół ma w dorobku siedem punktów, zajmując teraz siódme miejsce w czwartoligowej tabeli.