Jesteśmy na:
Facebbok
Tweeter
Instagram
mail: redakcja@wlkp24.info tel: 661 997 997
video

Gafurow stracił przytomność. Jest jednak gotowy do jazdy

We wtorek w trakcie turnieju par w rosyjskim Togliatii poważny upadek zanotował Renat Gafurow, jeden z liderów MDM Komputery Ostrovia. Rosjanin stracił nawet przytomność na kilka minut. Ostatecznie trafił do szpitala. Na szczęście doświadczony zawodnik nie nabawił się żadnego poważnego urazu. - Już po chwilę po upadku napisał mi smsa, że wszystko jest w porządku - mówi nam Mariusz Staszewski, trener ostrowskiej drużyny. W sobotę Renat Gafurow przylatuje do Polski. W niedzielę pojawi się w składzie na derbowy mecz z PSŻ Poznań.

MZO apeluje! Pracownica ukłuła się igłą podczas sortowania śmieci

Nie wrzucajmy zużytych igieł do śmieci! - apeluje Miejski Zakład Oczyszczania w Ostrowie Wielkopolskim. W tym tygodniu, jedna z pracownic wykonując swoją pracę ukłuła się jedną z takich igieł.

Oświadczenie Platformy Obywatelskiej i radnych niezależnych w sprawie spotkania ze spółką...

Sporo emocji wywołuje spotkanie radnych z przedstawicielami spółki BM Slam w związku z budową przez miasto hali sportowej oraz remontem hali przy ul. Kusocińskiego. Otrzymaliśmy kolejne oświadczenie.

Dziś Dzień Dziecka Zaginionego

W 2017 roku policja odnotowała 19 563 zaginięć osób, z czego 6 749 stanowiły osoby poniżej 18 roku życia. Dziś obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka Zaginionego. Choć statystyki zaginięć spadają to wciąż mamy do czynienia ze zjawiskiem na dużą skalę.

Oświadczenie Radnych Niezależnych w sprawie spotkania ze spółką BM Slam

Z dużym zaskoczeniem i głębokim zdziwieniem przyjęliśmy formę i przebieg spotkania zorganizowanego dla radnych przez Przewodniczącego Rady Miejskiej Mariana Herwicha z przedstawicielami spółki BM Slam sp. z o. o. w sprawie "oferty alternatywnej" do przetargu na budowę hali widowiskowo-sportowej. Takie oświadczenie otrzymaliśmy dzisiaj od Klubu Radnych Niezależnych.

Akcja celników i policji. Zlikwidowali nielegalny punkt z grami hazardowymi

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie oraz funkcjonariusze Urzędu Celno-Skarbowego w Kaliszu zlikwidowali nielegalny salon gier hazardowych działający na terenie Krotoszyna. Zabezpieczono też cztery automaty do gier.
video

Dreszczowiec na otwarcie finału. Początek dla Anwilu

Za nami pierwszy mecz wielkiego finału mistrzostw Polski. Na otwarcie walki o złote medale mieliśmy ogromne emocje we Włocławku. Mecz Anwilu z BM Slam Stal trzymał w napięciu do ostatnich sekund. W dramatycznej końcówce więcej szczęścia dopisało gospodarzom, którzy wygrali 62:61.

Kaleta prezydentem Kalisza? Chętnych jest więcej

Na liście kandydatów do nadchodzących wyborów na prezydenta miasta Kalisza znaleźli się poseł Piotr Kaleta oraz Tadeusz Skarżyński. JEdnak to komitet polityczny w Warszawie podejmie decyzję, kto ostatecznie wystartuje w wyborach z listy Prawa i Sprawiedliwości.

Ostrów. Okradli 82-latkę na osiem tysięcy złotych

Mimo ponawianych apeli i prowadzonych rozmów z seniorami, wciąż niektórzy dają się nabrać. Wczoraj, na terenie Ostrowa Wielkopolskiego, dwóch mężczyzn i kobieta weszli do mieszkania pod pozorem sprawdzenia drożności instalacji wodno- kanalizacyjnej. Oszuści okradli seniorkę na kwotę około osiem tysięcy złotych.