Jesteśmy na:
Facebbok
Tweeter
Instagram
mail: redakcja@wlkp24.info tel: 661 997 997

19-letni nożownik aresztowany. Przejdzie też obserwację sądowo-psychiatryczną

19-letni ostrowianin, który w ubiegły czwartek zaatakował swojego 73-letniego dziadka nożem i nożyczkami został aresztowany na okres trzech miesięcy. W areszcie będzie oczekiwał na proces. Prokuratura informuje, że niezbędna będzie także obserwacja sądowo-psychiatryczna młodego mężczyzny.
video

W niedzielę prezentacja zespołu. W TŻ Ostrovia praca wre [WIDEO]

Zaglądamy do siedziby Towarzystwa Żużlowego Ostrovia. Bo mimo że zima w pełni, to w klubie cały czas gwarno. Prezes Radosław Strzelczyk dopina budżet na nowy sezon, natomiast trener Mariusz Staszewski oprócz chodzenia na wywiadówki i sprawdzania postępów w nauce swoich podopiecznych, dba o najlepsze przygotowanie ostrowskiej młodzieży do sezonu.
video

Ruszył Jarmark Bożonarodzeniowy na ostrowskim rynku

Długowyczekiwany, ale wreszcie jest - Jarmark Bożonarodzeniowy na ostrowskim rynku został w piątek otwarty już po raz dziewiąty. Niemal od dekady mieszkańcy mogą kupować domowe wyroby, zabawki, ozdoby, napić się gorącej czekolady czy skorzystać z atrakcji dla dużych i małych.
video

KPR Ostrovia podzielił się opłatkiem i podsumował 2019 rok [WIDEO]

Kończący się 2019 rok był bardzo dobry dla Klubu Piłki Ręcznej Ostrovia. Wczorajsze spotkanie opłatkowe w restauracji Górecznik było najlepszą okazją, żeby podsumować ostatnie miesiące w wykonaniu pierwszego zespołu, jak i grup młodzieżowych.

W maju śmiertelnie potrącił pieszego na DK11. Jest akt oskarżenia dla...

Do ośmiu lat więzienia grozi 22-latkowi, który w maju tego roku śmiertelnie potrącił pieszego na drodze krajowej nr 11 w Ostrzeszowie. Siła uderzenia była tak duża, że potrącony mężczyzna nie miał żadnych szans na przeżycie. Opinia biegłego oraz zeznania świadków wykazały, że kierujący osobówką pędził z prędkością 180km/h.

Ranił swojego dziadka. Znaleziono przy nim narkotyki

Pojawiają się nowe fakty w sprawie wczorajszego zdarzenia, do którego doszło w jednym z domów przy ulicy Głowackiego w Ostrowie Wielkopolskim. Służby ratunkowe zostały wezwane z powodu awantury domowej. 19-latek ranił swojego 73-letniego dziadka przy pomocy noża i nożyczek, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Niedługo potem został zatrzymany przez ostrowskich kryminalnych. Teraz przebywa w policyjnej izbie zatrzymań.

Materace i podnośnik dla ciężko chorych

Podnośnik dla chorych i cztery materace przeciwodleżynowe trafiły do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Zakładu Opieki Paliatywnej w Krotoszynie. Sprzęt zakupiono dzięki zbiórce podczas dorocznego koncertu charytatywnego oraz przy wsparciu fundacji „Szpital Powiatowy w Krotoszynie".

38 lat temu ogłoszono stan wojenny. „Nadeszła godzina ciężkiej próby”

13 grudnia 1981 roku ogłoszono stan wojenny. Na ulicach miast pojawiły się czołgi, później wprowadzono godzinę milicyjną. Kolejne osoby zostały poddane represjom. Internowano ponad 10 tys. osób w tym działaczy "Solidarności". Zginęło około 40 osób w tym 9 górników z Kopalni "Wujek", których strajk został spacyfikowany.

Ostrów. Wnuk zranił dziadka i uciekł. Po obławie trafił w ręce...

19-latek zranił dziadka ostrym narzędziem, po czym uciekł. Do zdarzenia doszło około godz. 18.00 w jednym z domów na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. To pokłosie awantury, do której doszło między domownikami. Starszy mężczyzna został zabrany do szpitala. "Trwają poszukiwania nastolatka" - mówi portalowi wlkp24.info sierż. sztab. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Poszukiwany nastolatek został zatrzymany przez policję ok. godz. 21.00.