Jesteśmy na:
Facebbok
Tweeter
Instagram
mail: redakcja@wlkp24.info tel: 661 997 997

Tragedia na DK36. Nie żyje rowerzysta potrącony przez ciężarówkę

Do śmiertelnego wypadku z udziałem rowerzysty doszło w Daniszynie na DK36. Samochód ciężarowy marki volvo potrącił rowerzystę, który zmarł na miejscu.
video

Dni Nowych Skalmierzyc tylko w Telewizji Proart!

Takiej plejady muzycznych gwiazd w Nowych Skalmierzycach nie było już dawno. Okazja, aby posłuchać muzyki w wykonaniu znanych i lubianych wokalistów będzie w ostatni weekend czerwca, na który zaplanowano 26. Dni Nowych Skalmierzyc.
video

KPR Ostrovia z kontraktami. Odejdzie tylko jeden zawodnik?

Klub Piłki Ręcznej Ostrovia kończy kompletowanie składu na sezon 2019/2020. Kontrakt przedłużyli praktycznie wszyscy szczypiorniści z poprzedniego sezonu, którzy razem z zespołem wywalczyli piąte miejsce w rozgrywkach pierwszej ligi.

Nie żyje Ukrainiec. Został śmiertelnie ugodzony nożem

Nie żyje 39-letni mieszkaniec Ukrainy, którzy przebywał na terenie powiatu kępińskiego. Jak informuje tamtejsza policja, mężczyzna kilkukrotnie został ugodzony nożem i prawdopodobnie w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Policja pod nadzorem prokuratora prowadzi postępowanie w tej sprawie. Zatrzymano sześć osób. Jedna z nich jest typowana jako sprawca.

Kasia Kowalska zaśpiewa podczas Jarocin Festiwalu

Jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów Kasia Kowalska to kolejna piosenkarka, która wystąpi podczas Jarocin Festiwalu 2019. Kasia Kowalska jest autorką m.in. takich przebojów, jak "Antidotum", "To co dobre" i "Wyznanie, Być tak blisko".

Raszków. Kolejna wyprawka dla niemowlaka wręczona

Już od kilku lat, burmistrz Gminy i Miasta Raszków wręcza świeżo upieczonym rodzicom wyprawkę o wartości 550zł. Pomysł sfinansowania potrzeb malucha był współpracą radnych gminy, jak i samego włodarza gminy. W tej edycji wyprawki, maluchów była blisko setka, a to dowód na to, że coraz więcej młodych ludzi osiedla się na terenie Raszkowa.

Koniec roku szkolnego. Uczniowie rozpoczynają wakacje! [ZDJĘCIA]

Mimo pierwotnych zapowiedzi o przedłużeniu roku szkolnego, rozdanie świadectw zaplanowano ostatecznie na środę 19 czerwca, a więc na dzień zakończenia nauki, który był wyznaczony już na początku roku szkolnego.

„Nie ma żadnego śladu” – trwają poszukiwania 35-letniego Marcina

Wciąż nie odnaleziono 35-letniego Marcina, mieszkańca gminy Koźmin Wielkopolski. Mężczyzna wyszedł z domu we wtorek (18.06) około godziny 5.00 rano. Nie dotarł do pracy i nie nawiązał kontaktu z rodziną. W poszukiwaniach bierze krotoszyńska policja oraz grupa Szukamy i Ratujemy.
video

PSZOK przy Staroprzygodzkiej ponownie otwarty

Po ponad dwóch tygodniach Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Staroprzygodzkiej w Ostrowie Wielkopolskim ponownie został otwarty. Po raz pierwszy po przerwie PSZOK jest czynny w środę 19 czerwca w godz. od 8.30 do 16.30.