W Ostrowie Wielkopolskim grasował pedofil? Sprawę prowadzi prokuratura

45
screen z facebookowego profilu Krzysztofa Dymkowskiego
12 maja doszło do zatrzymania pedofila na terenie miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Dzięki pomocy znanego łowcy pedofili, udało się zatrzymać na gorącym uczynku mężczyznę, który miał korespondować z nieletnią i proponować jej zbliżenia erotyczne.

W Ostrowie Wielkopolskim zatrzymano około 50-letniego mężczyznę podejrzanego o pedofilię. „Chciał dziecku tłumaczyć, co to są punkty „g” i tak dalej. Prowadziliśmy go przez dwa tygodnie aż doszło do zatrzymania” – napisał w niedzielę wieczorem Krzysztof Dymkowski na swoim profilu na Facebooku. Dymkowski znany jest z programu „Łowcy pedofilów” emitowanego w Polsat Play. Szczegóły jego zatrzymania widzowie poznają w szóstym sezonie tej serii.

Krzysztof Dymkowski uchyla jednak rąbka tajemnicy już teraz, opisując sprawę na swoim facebookowym profilu: „Mężczyzna umieścił na jednym z portali ogłoszenie, które zwróciło moją uwagę. Zaczął się umawiać, wiedział, że pisze z dzieckiem lat 14. Instruował dziecko, co to są punkty g i umawiał się dwa tygodnie temu. Ze spotkania nic nie wyszło, ponieważ musiał pojechać załatwić ważne sprawy. Pilotowałem go do dzisiaj. Policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim należą się duże brawa, ponieważ teren był tak obstawiony, że nie było szans na ucieczkę. Mężczyzna został zatrzymany” – relacjonuje.

ZOBACZ TEŻ: Lawina decyzji i komentarzy po premierze dokumentu braci Sekielskich

Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura. – Na tym etapie postępowania nie udzielamy żadnych informacji. Czynności względem zatrzymanego będą prowadzone we wtorek i dopiero po ich zakończeniu będziemy mogli przekazać jakiekolwiek informacje na ten temat – mówi Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Do tematu będziemy wracać.

 

redaktor wlkp24.info
milosz.skibinski@tvproart.pl

45 KOMENTARZE

 1. 8
  4

  Przecież z tymi punktami G zatrzymany mężczyzna realizował wychowanie LGBT i Gender jakie wprowadził prezydent miasta Warszawy Trzaskowski. Czy jego też ktoś zatrzyma?

 2. 12
  2

  Romany M, czyli Jana wpis wyparował. Janie, czyli ostrowianinie i Romano M, już wiem, że to Ty się podpisałeś jako jedno i drugie w odstępie 2 minut, beznadziejne. Jeszcze dokładnie sprawdzę to drugie. Bo skąd przypadkowa osoba, która w tym samym czasie zajrzała tutaj, potem obejrzała profil BK, a potem mój i mnie porównuje z nią? Ja mam zamknięty profil aktywacyjnie i nie można mnie widzieć i tym samym porównać. Janie, myśl głową, a nie czym innym, jak to możliwe? Nie pisałam o poniżej przeciętnej urodzie tej pani, tylko jej odpisałam, ładna kobietka dla Ciebie, bo musisz czymś wynagrodzić jej ubytki, zwłaszcza intelektualne, bo ona mnie obraża pisząc, że zachowuję się jak dziecko. Janie, ja chcę swojego i nic więcej, krzywdzisz mnie komentarzami na czacie. Nie dla psa kiełbasa, zadowalaj się innymi. Ciekawe, jak by pani Romana M znalazła profil BK, jak nie wiadomo, jakie ma imię i gdzie mieszka. Od razu widać Twoją robotę. Ten wpis z 15:01 jest Jana Kończyńskiego, który jednocześnie był na facebooku w tym czasie. Rejestrujemy godziny logowań na facebooku. Ożeń się z BK, ale najpierw umyj jej citroena POS 37206, a potem zamieszkaj w norce na Raszkowskiej 32 F/7. Dlaczego Janie o sobie piszesz jako ktoś obcy? Każda liszka swój ogonek chwali, a Ty w tym jesteś rewelacyjny. Inni nie mają powodu, to sam piszesz o sobie super.

  • 6
   1

   Ten Jan Kończyński to szanowany obywatel, wszyscy go uwielbiają, ale tak inaczej. Śmiechu warte jego wiersze, tego starszego, a syn nie wiem, co robi. Uwikłany w sprawy, o których większość nie ma zielonego pojęcia, zabiera ludziom godność, a promuje swój dom jako kolejne cudo świata, blagier i co rusz zakochuje się w coraz brzydszych kobietach, które zwabia słodkimi słowami. Ostatnią przynętę zarzucił na panią z Raszkowskiej **** i naiwna wierzy mu we wszystko, bo dla seksu zrobi wszystko.

  • 4
   1

   Brawo dla dzielnej policji i do rzeczy. O synusiu nie wiem, ale Kończyński to skończony drań i oszust. A jego Domek Poety to zbieranina kiczu z różnych stron świata.Sam się ma za bóstwo, a to stary facet, co twierdzi, że każda na niego leci. Lecą latawice.

  • 6
   1

   Dzielnych mamy policjantów. To oszczerstwa, które rozsiewa Krystyna UB. i podszywa się pod różne nicki. Ktoś powinien się tym procederem zainteresować i przykładnie ją ukarać. Wierzę, że jednym ze sposobów by do tej osoby dotrzeć jest jej kochanek Jan K., który pracował w w PUK-u w Ostrowie Wlkp i piastował stanowisko kierownicze za kierownicą.

  • Dobrze, że zatrzymali pedofila. Dom Poety czynny tylko dla tych, co piszą mu piękne komentarze na facebooku, nie ma prawa nikt mieć innego zdania niż ten cały Jan. A zbiory pochodzą częściowo z żebraniny i łaski osób, które mu dały nawet pianino. Teraz żebrze o aparat fotograficzny, a wozi się po świecie i się tym przechwala, jakby on jedyny podróżował.

 3. 12
  2

  cytuję: Jan Konczynski Krystyna Maria Borowiecka Wolowiec masz racje Krysiu ale szkoda, że usuwałaś ten bełkot!
  Jak mogła usuwać bez czytania, to skąd by wiedziała, że pisałam? Wpadła jak szyszka w kompot. Kłamliwa staruszka.

 4. 8
  4

  A mi pisał tak: Jestem cierpliwym człowiekiem… Pytam się, jak długo będziesz mnie pomawiać na fb…? Nikogobnie nękam telefonami bo jestem normalnym człowiekiem a tymi wpisami które fotografuję łacznie z datami mogę dokonać z oskarżenia prywatnego akt oskarżenia przeciw tobie i domagać się zadość uczynienia na cel publiczny nawet 20 tys zł. Chcesz tego durnowata kobieto?? Jesteś zakłamana i odrażająca, kreaujesz się na porządną a wychodzi totalne dno z ,ciebie’ podobne do nich i niczym się nie różnisz. Ptasi móżdźek zostaw ptakom, bo w rzeciwnym razie jeśli zobacze jeszcze jeden wpis przysięgam na Boga, że założę Tobie sprawę o nękanie i pomówienie mojej osoby i uczynię tak jak piszę wcześniej. Tyle ostatniego ostrzeżenia z mojej strony

 5. 10
  3

  Gratulacje dla dzielnej policji.
  Dom Poety czynny tylko dla tych, co piszą mu piękne komentarze na facebooku, nie ma prawa nikt mieć innego zdania niż ten cały Jan. A zbiory pochodzą częściowo z żebraniny i łaski osób, które mu dały nawet pianino. Teraz żebrze o aparat fotograficzny, a wozi się po świecie i się tym przechwala, jakby on jedyny podróżował.

 6. 12
  1

  Sabina już pisze z profilu Alicji. Jak się to powtórzy, to zrobię to samo z profilem Alicji. Ciekawa jestem, czy Alicja o tym wie, czy wyraziła zgodę. Stare, a głupkowate. Nie wiem, czy komentarze są od kilku osób, czy tylko od jednej. Jeśli od kilku, to nie odpowiadajcie. Niech sama ze sobą pisze.

 7. 12
  4

  Sabinko serdeczna i kochana ta moja jakość życia i credo na nękanie, poniżanie, obrażanie, ataki w sieci i inne… Nieszczęśnikiem jestem o zawiedzionym sercu w którym brak miejsca na radość i słońce żyjących w ciemności i mściwości zazdroszcząc innych szczęścia i wspaniałego udanego życia, które mi Bóg poskąpił i odwrócił się ode mnie plecami. Ciosy jakie zadaje mi los i piętrzące się problemy czynią mnie podobnym bezużytecznym zapadającym się dziś głęboko w bagnie swych kłopotów….!
  Jest cicha modlitwa dla zawiedzionych i nieszczęśliwych.) działa jak lekarstwo na chorą psychę i zwiotczałe od złości ciało- polecam tym, co ją potrzebują…,, Ja Jan proszę Boga- Boże oczyść moją duszę, oczyść też i ciało, daj mi zrozumienie, naucz kochać i szanować bom ja nieszczęśliwy.
  Wybacz mi to co złe, wybacz to, co podłe uczyniłem, pozwól wyjść z ciemności mroku, bowiem ten kto pragnie zmienić świat, powinien zacząć wpierw od siebie. O to Boże proszę i upraszam łaski za podłe moje życie, by dostąpić Raju u boku Twojego w Niebie.” Jan Kończyński – potwór siejący zło

 8. 5
  2

  To oszczerstwa, które rozsiewa Jan K. i podszywa się pod różne nicki. Ktoś powinien się tym procederem zainteresować i przykładnie go ukarać. Wierzę, że jednym ze sposobów by do tej osoby dotrzeć jest jej kuzyn Filip z Konopii., który pracował w Składzie Wyblakłych Poetów w Ostrowie Wlkp i piastował stanowisko kierownicze.

 9. 6
  10

  Poetą jestem, nie wiem, czy nie wieszczem! W mym domu poety, mam same gadżety. Dom mój, mym muzeum. Raczej mauzoleum. Liczę na dotację, za moją atrakcję. Mój znak to wręcz boskie, rymy częstochowskie.

 10. 11
  2

  Janie, nikt by tego lepiej nie skomentował. Wpis pojawił się po moim wskazaniu strony, więc to na pewno Ty pisałeś. Może chciałeś mnie wkopać sam to pisząc, ale to Twoja ręka napisała. Rymy masz częstochowskie, to się zgadza, ale nie poddawaj się, kiedyś z nich zrezygnujesz, czasami Ci się to nawet udaje. Wieszczu to chyba już pisał Ci ktoś, jakiś młody dobry poeta, którego gdzieś tam poznałeś i potem chyba usunąłeś. Gratuluję, bo rzadko kogo stać na dowcip pod swoim adresem. Wcześniej nie komentowałem tych wpisów powyżej, bo z głupią S J nie warto dyskutować, ale za to masz moje brawa.

 11. 15
  2

  Wszelkie próby zwrócenia na siebie uwagi tej podstarzałej kici proszę zbywać milczeniem. Pozwólcie, że ja podetnę skrzydła tym, co trzeba. Kobiecina ma prawie sześćdziesiątkę na karku, ale na tym karku nosi głowę wypełnioną próżnią. Moja na szczęście jest mocno pofałdowana przez zwoje mózgowe. Tylko tyle i aż tyle…

 12. Uroczyście informuję,że jestem bez skrupułów i zniszczę każdą kobietę,która odemnie odejdzie. Jestem po to,by mi służyły i dawały rozkosz.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick