Victoria z kompletem punktów. Stawiński bohaterem

4
Piłkarze Victorii Ostrzeszów dwukrotnie przegrywali już z drużyną LKS-u w Gołuchowie. Podopieczni trenera Piotra Konstanciaka zaprezentowali jednak wielki charakter. Ostrzeszowianie bezlitośnie wykorzystali błędy gospodarzy. Bohaterem spotkania był Maciej Stawiński. Napastnik Victorii potwierdził swoje możliwości. Zdobył dwie bramki, w tym tą najważniejszą, bo zwycięską w 89 minucie. Victoria, jak najbardziej zasłużenie wygrała w Gołuchowie. Radość w ekipie gości była ogromna.

Emocji w Gołuchowie nie brakowało. Przed przerwą zobaczyliśmy dwie bramki. W 33 minucie radość zapanowała w zespole gospodarzy. Krystian Benuszak pewnie wykonał rzut karny. Goście odpowiedzieli błyskawicznie. W 35 minucie na listę strzelców wpisał się Patryk Pasiak.

W II połowie było jeszcze bardziej interesująco. W 54 minucie ponownie w roli głównej wystąpił Krystian Benuszak, który wyprowadził gołuchowian na prowadzenie 2:1. Ostrzeszowianie grali jednak z wielkim zaangażowaniem i ambicją. Goście za wszelką cenę chcieli odmienić losy meczu. W 63 minucie ponownie w roli głównej wystąpił Maciej Stawiński, doprowadzając do wyrównania. W 75 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Victorii. Do piłki podszedł Radosław Dolata, który wpakował futbolówkę do siatki. Arbiter jednak gola nie uznał, twierdząc, że zawodnik gości zanim oddał strzał się zatrzymał. Ta sytuacja nie podcięła skrzydeł gościom. Bohaterem meczu został Maciej Stawiński. Zachował się w znakomity sposób i uderzeniem w długi róg wpakował piłkę do siatki. To był złoty gol na wagę zwycięstwa 3:2. Po końcowym gwizdku radość w ostrzeszowskim zespole była wielka. Dla Victorii dzisiejszy sukces ma bardzo duże znaczenie. W ekipie gospodarzy niektórym wyraźnie puściły nerwy. Bez komentarza pozostawiamy zachowanie trenera Damiana Barasa, który odmówił oceny dzisiejszego spotkania. Klasę trzeba zachować także w sytuacji przegranej i niepowodzenia. Tego szkoleniowcowi gołuchowian wyraźnie zabrakło.