Miasto odpowiada. „Drugi etap prac będzie zmodyfikowany”

15
Radni opozycyjni podczas ostatniej sesji miejskiej zgłaszali uwagi pod kątem nowej trybuny, która została w ostatnim czasie oddana do użytku na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Andrzej Kornaszewski z Platformy Obywatelskiej miał zastrzeżenie do instalacji krzesełek oraz kostki brukowej, którą została wyłożona trybuna.

Prezydent miasta podczas konferencji prasowej zakomunikowała, że kolejne sektory będą już wyremontowane z uwzględnieniem wszystkich uwag ze strony kibiców, radnych, działaczy klubowych oraz Polskiego Związku Motorowego.

O zamieszaniu wokół nowej trybuny pisaliśmy już wcześniej. Radny Andrzej Kornaszewski za pośrednictwem naszego portalu mówił o niebezpiecznym sektorze, który jest budowlanym bublem. 

Do wszystkich uwag ustosunkowała się prezydent Beata Klimek oraz naczelnik wydziału rozwoju miasta pani Ewa Torzyńska.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

15 KOMENTARZE

 1. 10
  1

  Propozycja zmian:
  – 13-15 rzędów krzesełek.
  – zabudowa krzesełkami wjazdu od strony Piłsudskiego. (przed budową trybuny głównej były dwa, teraz wystarczą również dwa wjazdy na stadion: jedno przez park maszyn dla żużlowców i jedno obok trybuny głównej, dla innych służb).
  – zabudowa krzesełkami stref buforowych oddzielających kibiców gości, (nie trzeba stref na imprezach międzynarodowych).
  – węższe przejścia między sektorami, (o jeden rząd krzesełek).
  – pierwszy rząd krzesełek 1 metr nad poziomem toru.

  • „– pierwszy rząd krzesełek 1 metr nad poziomem toru.” Chyba nad poziomem band….bo na łukach nic nie będzie widać lub prawie ..nic. Reszta OK! Do przyjęcia .

 2. 5
  1

  Dochodzi do absurdu – kibice mają trafniejsze propozycje od projektantów. Potwierdza się to, że oprócz wiedzy trzeba mieć doświadczenie i co najważniejsze – zdrowy rozsądek. Następne pytanie, taki mały remoncik a czas wykonania do końca roku? Przez ten czas to można połowę stadionu wyremontować, a tu 2 sektorki.

  • jako budowlaniec odpowiem Ci na to pytanie czemu tak długo.A to dlatego,że mało kto chce robić teraz takie roboty za takie pieniądze.Będzie większa kasa,to zrobią to o wiele krócej.A jeśli chcesz aby coś zostało zrealizowane za mniejszą kasę,to wydłużasz termin aby jakby pójść na rękę wykonawcy.Nie ma ludzi do pracy,zrozumcie to,dlatego tak to niestety wygląda

 3. 3
  6

  Kupcie radnemu Kornaszewskiemu krawat, będzie mniej awanturujący się. Ale się chłopu nie dziwię, bo jak jego guru i mentor szef KOD-u Kijowski okazał się wyłudzaczem, alimenciarzem i bezrobotnym będącym na utrzymaniu rodziny i na dodatek w Warszawie powstał Pomnik Ofiar Katastrofy Smoleńskiej, to musi się gdzieś odreagować.

 4. 1
  2

  Kto wie czy gdyby pani prezydent odkupiła od siostry Kornaszewskiego halę sportową, to czy ten nie byłby najżarliwszym jej koalicjantem? A tak to same zgryzoty i śmierdzące dmuchy.

 5. 1
  1

  Czytalem na RC ze teraz będą remontować sektor kolo parkingu od trybuny głównej do sektora gości, ale kto tam siedzi na tym sektorze on jest zawsze pusty, mam nadzieje ze to jakaś pomyłka w artykule.

 6. W moim odczuciu te Panie sobie same przeczą
  Najpierw mówią ze buduja zgodnie z projektem z 2014, a w drugiej cześci ze prace odbywaja się ściśle ze zmieniajacymi się przepisami
  Pani Naczelnik czas odejść

 7. Ło matko !
  Kolejna inwestycja w Naszym Mieście została oddana w ręce firmy, która ją spartoliła
  Parking a raczej fale dunaju przy na ul. PADEREWSKIEGO
  Stadion Miejski _bubel, warunkowo dopuszczony
  Ciekawe co będzie następne….

 8. Widzę, że Referat Inwestycyjny na czele z Panią Naczelnik ma zwyczaj do obwiniania innych za swoje porażki.
  Rodzi się pytanie:
  Czy to nie wystarczajace kompetencje Naczelnika????
  Cytujac Pania Prezydent na ten moment to mamy :… „Klops z marmolada”

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick