Tragedia na drodze Kalisz – Turek. Nie żyją trzy osoby [ZDJĘCIA]

0
Fot. iturek.net
Trzy osoby zginęły na miejscu, a dwie zostały ranne w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, do którego doszło w Celestynach na DW470 (pow. turecki) tuż przy granicy z powiatem kaliskim.

Tak tragicznego wypadku w Południowej Wielkopolsce nie było już dawno. Na drodze wojewódzkiej nr 470 w Celestynach (gmina Malanów, pow. turecki), która graniczy od południa z gminą Ceków-Kolonia leżącą w powiecie kaliskim, doszło do śmiertelnego wypadku, w którym zginęły trzy osoby. Jak informuje portal iturek.net, osoby, które zmarły na miejscu, były mieszkańcami powiatu kaliskiego. Podróżowały hyundaiem getzem, który zderzył się z fordem s-max. W nim prawdopodobnie jechały dwie osoby, które wymagały opieki medycznej.

Ofiary nie przeżyły zderzenia dwóch samochodów osobowych. Droga jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracuje prokurator, policja oraz kilka zastępów straży pożarnej. Utrudnienia mogą potrwać co najmniej przez kilka godzin.

Kierowcy, którzy jadą DW470 z Kalisza w kierunku Turku, mogą zjechać z tej drogi we Florentynie na Żelazków, Mycielin, Piętno i Turek. Jak wynika z naszych informacji, wielu kierowców wybiera także inną drogę: w Cekowie skręcając w prawo, a następnie kierując się na Przespolew Pański, Czachulec Stary, Miłaczew i Malanów.

ZOBACZ TEŻ: Wypadek. Dwie osoby w szpitalu. „Kierowca rażąco naruszył przepisy”

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick