„To była najlepsza edycja”. Podsumowanie VI Turnieju im. Jerzego Kryjoma [WIDEO]

0
Pozostajemy w tematyce piłkarskiej, jednak teraz w wydaniu najmłodszych. Za nami szósta edycja turnieju im. nieodżałowanego Jerzego Kryjoma. Wczoraj miało miejsce podsumowanie ostatniej imprezy, która należała do najlepszych z dotychczasowych. Była okazja, żeby podziękować całej sportowej rodzinie, która od lat przykłada swoją cegiełkę do tego, żeby o turnieju mówiło się już nie tylko w kraju, ale także poza granicami Polski.

Piłkarski turniej im. Jerzego Kryjoma to z pewnością jednak z najszybciej rozwijająca się impreza sportowa w regionie. Sześć lat to wielkie pasmo sukcesów. Pierwsza edycja była sprawdzianem dla samego Andrzeja Kryjoma czy podoła. Szósta to z kolei wyczekiwanie najlepszych drużyn z kraju i Europy na zaproszenie. Na chwilę obecną to turniej dla elit piłkarskich, które szkolę młodzież.

Kolejna edycja za rok. Być może w innej formie, ponieważ coraz głośniej mówi się, żeby otwarcie nowej hali widowiskowo-sportowej w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Wojska Polskiego było połączone właśnie z największym turniejem piłkarskim dla dzieciaków.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick