„Studio powyborcze” w Telewizji Proart. Komentuj, a Twoja wypowiedź pojawi się na antenie!

1
W poniedziałek o 18.10 zapraszamy do Telewizji Proart na "Studio powyborcze", w którym zaproszeni goście podsumują wyniki pierwszej tury wyborów samorządowych. W trakcie trwania programu będziecie mogli na bieżąco komentować powyborczą rzeczywistość w Waszych miastach, gminach i powiatach, a najciekawsze opinie opublikujemy w trakcie trwania programu i będą widoczne na ekranie.

Kiedy będziemy znali już oficjalne i nieoficjalne wyniki dokładne wyniki wyborów samorządowych 2018, zapraszamy na „Studio powyborcze” w Telewizji Proart. Program na żywo z udziałem przedstawicieli lokalnych mediów, ale przede wszystkim z tymi, którzy otrzymali najwięcej głosów, rozpocznie się w poniedziałek o godz. 18.10.

W jego trakcie będziecie mogli komentować wyniki przedstawione przez Państwową Komisję Wyborczą, a najciekawsze wypowiedzi pojawią się na wizji. Będzie to możliwe poprzez dodanie komentarza pod postem z transmisją programu, który znajdziecie pod tym linkiem na naszym specjalnym profilu „Telewizja Proart na żywo”, (nie mylić z fanpage’em Telewizji Proart).

To bardzo ważne, abyście się nie pomylili. Jeśli dodacie komentarz na fanpage’u Telewizji Proart bądź wlkp24.info, nie będziemy mogli go opublikować w trakcie trwania programu. Dlatego – aby ustrzec Was przed pomyłkami – prosimy o kliknięcie w link powyżej i wpisanie komentarza pod okienkiem z transmisją programu podsumowującego pierwszą turę wyborów samorządowych.

ZOBACZ TEŻ: Lokale wyborcze zamknięte. Kto prezydentem Ostrowa? [AKTUALIZACJE]

redaktor naczelny wlkp24.info
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick