,,Stalowa” maszyna się rozpędza. Pracowały wszystkie tryby

0
Koszykarze BM Slam Stali pokonując we wtorek Stelmet Enea BC Zielona Góra, zanotowali czwarte zwycięstwo w tym sezonie. Ostrowianie wygrali ten mecz, jak najbardziej zasłużenie. Podopieczni trenera Wojciecha Kamińskiego bardzo ciężko pracowali przez pełne 40 minut. Po tym spotkaniu ,,Stalówka" zajmuje świetne, trzecie miejsce w ligowej tabeli.

We wtorek koszykarze ,,Stalówki” prowadzili przez 27 minut, rywale przez jedynie 10. Ostrowski zespół był bardzo mocno naładowany energią. Gospodarze postawili na defensywę, w której każdy z zawodników pracował na najwyższych obrotach. Dla ostrowian nie było straconych piłek. W głowach koszykarzy Wojciecha Kamińskiego była walka, ofiarność i poświęcenie.We wczorajszym meczu trener BM Slam Stali dokonywał częstych roszad. To był zamierzony efekt, który wynikał z dużej intensywności gry. Kibiców ,,Stalówki” bardzo cieszy zespołowa gra gospodarzy, którzy stanowili monolit. Obok defensywy kluczem do sukcesu była walka na obu tablicach, którą ostrowski zespół wygrał 38:34, mając jednocześnie aż 15 zbiórek na atakowanej tablicy.