Jesteśmy na:
Facebbok
Tweeter
Instagram
mail: redakcja@wlkp24.info tel: 661 997 997

Lanie we Wrocławiu. Sparta pokazała prawdziwe oblicze

W środę spotkanie było bardzo wyrównane, a Ostrovia do ostatnich biegów miała szansę na wygraną z ekstraligowym zespołem Betardu Sparty Wrocław. W czwartek na Stadionie Olimpijskim wzmocniona Taiem Woffindenem i Maciejem Janowskim ekipa Dariusza Śledzia wygrała zdecydowanie 63:27. W zespole Arged Malesy TŻ Ostrovia wystąpiło we Wrocławiu aż dziewięciu zawodników.
video

OGLĄDAJ NA ŻYWO! ICE MAT Półmaraton w Telewizji Proart

Zapraszamy na transmisję na żywo z ICE MAT Półmaraton, który odbędzie się w niedzielę 24 marca o godz. 13.00 w Ostrowie Wielkopolskim. Uczestnicy będą mieli do pokonania trzy pętle po 7 km każda. Bezpośrednią relację z tego wydarzenia, które zostanie zorganizowane po raz szósty, będzie można oglądać wyłącznie w Telewizji Proart.
video

Gala KSW 47: The X-Warriors na żywo w sieci PROMAX!

Najsilniejszy człowiek świata Mariusz Pudzianowski, mistrz olimpijski Szymon Kołecki, mistrz KSW w wadze ciężkiej Phil de Fries i pogromca Mameda Khalidova Tomasz Narkun to największe, ale nie jedyne gwiazdy gali KSW 47: The X-Warriors, która odbędzie się 23 marca w Atlas Arenie o godz. 19.00. Jeśli nie będziesz mógł jej obejrzeć z trybun, nic straconego. Transmisja na żywo będzie dostępna dla abonentów sieci PROAMX!
video

Żużlowcy Ostrovii minimalnie słabsi od Sparty Wrocław

Mimo braku Macieja Janowskiego i Taia Woffindena Betarda Sparta Wrocław wygrała pierwszy trening punktowany z Ostrovią 48:42. W czwartek rewanż obu drużyn na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. W Ostrowie Wielkopolskim bezbłędny był Maksym Drabik, który w czterech startach zdobył 12 punktów.
video

Prezydent Beata Klimek spotkała się ze sportowcami

Wczoraj w Forum Synagoga prezydent Beata Klimek nagrodziła najwybitniejszych sportowców, trenerów oraz działaczy za miniony już 2018 rok. Spotkanie zdominowali lekkoatleci Klubu Sportowego Stal LA. Nic dziwnego. Ostatnie kilka miesięcy było pasmem sukcesów młodych lekkoatletów z Ostrowa Wielkopolskiego. Nowy rok rozpoczął się jeszcze lepiej, dwa złote medale halowych mistrzostw Polski juniorów Natalii Benedykcińskiej i Patryka Wykroty zrobiły wrażenie na wszystkich.
video

Kasprzak zachwycony ostrowskim torem: jest pięknie!

Krzysztof Kasprzak przyjechał we wtorek do Ostrowa Wielkopolskiego, żeby odjechać kilka treningowych kółek. W Gorzowie wcześniej tor nie było jeszcze gotowy do jazdy, stąd m.in. wcześniej wizyta Bartosza Zmarzlika. Jeden z liderów Stali bardzo chwalił sobie ostrowski tor, który jeszcze kilka dni temu był wielką zagadką.

Mariusz Kaczmarek gościem Trzeciej Połowy

Gościem drugiego wiosennego odcinka magazynu Trzecia Połowa będzie Mariusz Kaczmarek, trener Pogoni Nowe Skalmierzyce. Szkoleniowiec opowie o ćwierćfinałowym meczu Okręgowego Pucharu Polski z Ostrovią Ostrów Wielkopolski oraz pierwszych meczach w IV lidze i wielu innych tematach. Także tych niezwiązanych z regionalną piłką.

Wielki sukces karateków. Wracają z 12 medalami [ZDJĘCIA]

12 medali w tym sześć złotych zdobyli zdobyli zawodnicy Pleszewskiego Klubu Karate w VII rand Prix Tczew - Energa Karate Cup. To duży sukces wychowanków braci Sołtysiaków.

Sumita z Krotoszyna ze złotym medalem Pucharu Europy! [ZDJĘCIA]

Złoty medal Arona Rozuma i dwa piąte miejsca wywalczone przez Aleksandrę Rozum oraz Patryka Sworę to dorobek przedstawicieli klubów: Towarzystwo Atletyczne "Rozum" w Krotoszynie i Samson Kobylin podczas Pucharu Europy w Sumo w Vinni.