Spał w radiowozie czy nie spał? Jest postępowanie policji

2
Komendant Powiatowy Policji w Ostrzeszowie wszczął wewnętrze czynności wyjaśniające, które mają odpowiedzieć na pytanie czy nagrany wczoraj na targowisku funkcjonariusz faktycznie drzemał w radiowozie. Jest też relacja policjanta, który twierdzi, że przechodnia po prostu zignorował.

Jak informuje asp. sztab. Mariusz Tomczak z KPP Ostrzeszów wewnętrzne czynności wyjaśniające są aktualnie prowadzone – podaje portal www.ostrzeszowinfo.pl.

– Z relacji policjanta wynika, że widział on nagrywającą go osobę. Chwilę wcześniej wykonywał wobec niego czynności służbowe. Nie reagował jednak, bo znany mu z imienia i nazwiska mężczyzna nagrywając go nie popełniał żadnego wykroczenia – tłumaczy Tomczak (cyt. za ostrzeszowinfo.pl).

O sprawie informowaliśmy jako pierwsi wczoraj:

Ostrzeszów: Policjant ucina sobie drzemkę w radiowozie. Incydent nagrywa przechodzień

Oryginalne nagranie niestety nie odpowiada wprost na pytanie czy policjant faktycznie spał w radiowozie. Na filmiku nie widać jednak, aby postać w samochodzie poruszała się.

redaktor wlkp24.info
tomasz.wojciechowski@tvproart.pl
dziennikarz/fotoreporter/montażysta

2 KOMENTARZE

  1. Dzisiejsza technologia drogi panie doklanie pokaze kto siedzial czy raczej nie 🙂 hahahahahaha badania DNA ? kto wziol auto kto za to odpowie :D? dalej bedziecie z nas glupkow robic ?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.