Sędzia Igor Tuleya już dziś w Ostrowie. TRANSMISJA NA ŻYWO!

25
Punktualnie o 12.30, na portalu wlkp24.info rozpocznie się transmisja ze spotkania, gdzie gościem ostrowskiego klubu Czekolada będzie sędzia Igor Tuleya. Spotkaniu towarzyszyć będzie pytanie: Co to znaczy być sędzią niezawisłym?

Sędzia Igor Tuleja został mianowany na stanowisko sędziego Sądu Okręgowego w Warszawie w dniu 18 marca 2010 roku przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Postać sędziego znana jest w ogólnopolskich mediach, jako osoba walcząca o przywrócenie demokracji w kraju.

>> TRANSMISJĘ ZE SPOTKANIA MOŻNA OBEJRZEĆ TUTAJ <<

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

25 KOMENTARZE

  • 23
   4

   Przytoczyłem linki na ten temat ale cenzura na tym portalu działa, no chyba, że to tylko przeoczenie. Zresztą każdy sobie może wygooglać nazwisko i imię zaproszonego gościa i dowiedzieć się o nim prawdy.

 1. 6
  30

  Wolni ludzie dziękują niezawisłemu sędziemu za spotkanie.
  Wolne sądy i wolne media ostatnią redutą obrony praw i wolności obywatelskich i zaporą przed rozkradaniem majątku państwowego przez neo-bolszeików.

 2. 35
  6

  Sam się sobie dziwię, że nadal korzystam z usług PROARTU. Tłumaczę sobie to brakiem czasu ale teraz po tej nachalnej relacji na żywo z KODERASTAMI postanowiłem zerwać umowę z tym miejscowym antypolskim medium przy pierwszej nadarzającej się okazji. Mam nadzieję, że w tym zamiarze nie będę sam.

  • 10
   3

   Sędzia robiący sobie „tournee” po polskich miastach (bo po co przyjechal do Ostrowa), obnoszący się ze swoimi poglądami politycznymi?! To ma być NIEZAWISŁY sędzia?!!! Żałosny człowiek. W tym kraju związki z jedną partią to zamach na demokrację, ale z inną partią to już obrona demokracji, wolność i niezawisłość. Śmieszni ludzie. Nie znoszę polskiej polityki, większej „żenady” nie ma.

 3. 7
  3

  Jestem ciekaw czy na spotkaniu z prawnikiem był burmistrz Raszkowa. On jako „prawicowiec” promuje osobę malarza Stanisława Brajera. A kim jest promowany przez tego samorządowca artysta, wystarczy się przekonać wchodząc na stronę malarza.

  • Faktycznie! Nigdy nie myślałem, że ten artysta to taki zajadły PiS-ofob. Wręcz wojujący! Czyżby burmistrz o PiS-owskim rodowodzie o tym nie wiedział czy rżnie głupa, a może pali kota?

 4. 26
  4

  Poubeckie dziecko „walczy o przywrócenie demokracji”. Jako sędzia, czy polityk? Poltyk z nadzwyczajnej kasty. Niech jedzie do ojczyzny swoich rodziców i tam walczy o demokrację. U Putina niech sobie powalczy – ekspert od demokracji

 5. 16
  3

  Oglądałem tą żenadę parę minut ale pan tuleja takie bzdety gadał i robił głupie miny że nie wytrzymałem i wyłączyłem nie mogłem już na tego obrońce demokracji dłużej patrzeć……………

 6. 16
  2

  Czy nie ma już w Polsce ludzi którzy naprawdę mają coś modrego do przekazania..??…. Biedroń,tuleja,itp..to ma być autorytet?!!!…czy gej który oprócz swej orientacji seksualnej nie ma nic do zaproponowania, Tuleja ,sędzia ,syn resortowego lewackiego podmiotu mówi o demokracji… żenada…

 7. 9
  2

  Pomyśleć, że ostrowski aktywista i spacerowicz, który wtóruje temu sędziemu nauczał młodzież w szkołach ponadgimnazjalnych, a wcześniej ponadpodstawowych.

  • 9
   1

   W końcówce PRL-u był bardzo aktywnym „ideologiem” jedynie słusznego ustroju. Potem udawał, że przejrzał na oczy. Na starość skorupka … . Taki mały komuszek, o Targowicy raczej nie słyszał, pedagog od 7 boleści. Na spacerach powinien chodzić w koszulce z napisem „Targowica”. I do tego w czapce leninówce z gwiazdą koloru czerwonego.

 8. 10
  2

  Ło Matko Boska Częstochowska zlot KODziarstwa POpaprańców Łajzów z naczelnym wypierdkiem – Wójcickim (ciekawe czy przed czy też po %% procentach) z potomkiem UBywateli

 9. 2
  6

  Wpisy poniżej zera…Czyżby Autorzy tych żenujących komentarzy byli w poważnej depresji? Sędzia Igor Tuleya, mimo że jest w sytuacji ustawicznego nękania przez „pomazańców” prezesa PiS, pokazał podczas spotkania w ostrowskim klubie „Czekolada” – dużą klasę… Jego merytoryczne wypowiedzi na temat tzw. reform wymiaru sprawiedliwości odsłoniły ich jedyny cel, czyli czystki kadrowe. PiS działa zgodnie z tezą klasyka: „kadry przede wszystkim”. Zdaniem sędziego Tuleyi należy zdecydowanie uprościć procedury sądowe, przyspieszyć prowadzenie spraw zwykłych obywateli. Tego niestety rządzący PiS nie reformuje. Pytania ze strony Uczestników spotkania różnorodne i na wysokim poziomie. Zapraszam do obejrzenia całej relacji ze spotkania i następnie do rzetelnego komentowania.

 10. 2
  5

  Długo zastanawiałem się, czy coś napisać, czytając powyższe komentarze? Powiedziałem sobie, że -tak. „Cogito ergo sum”- polecam lekturę Kartezjusza….Wpisy poniżej zera…Czyżby Autorzy tych żenujących komentarzy byli w poważnej depresji? Sędzia Igor Tuleya, mimo że jest w sytuacji ustawicznego nękania przez „pomazańców” prezesa PiS, pokazał podczas spotkania w klubie „Czekolada” w Ostrowie Wielkopolskim dużą klasę… Jego merytoryczne wypowiedzi na temat tzw. reform wymiaru sprawiedliwości odsłoniły ich jedyny cel, czyli czystki kadrowe. PiS działa zgodnie z tezą klasyka: „kadry przede wszystkim”. Zdaniem sędziego Tuleyi należy zdecydowanie uprościć procedury sądowe, przyspieszyć prowadzenie spraw zwykłych obywateli. Tego niestety rządzący PiS nie reformuje. Pytania ze strony Uczestników były spotkania różnorodne i również na wysokim poziomie. Zapraszam do obejrzenia całej relacji ze spotkania i następnie do rzetelnego komentowania w myśl zasady z XBW „prawdziwa cnota krytyk się nie boi”. Pamiętajmy, że wolność słowa ma swoje granice. Tą granicą jest naruszanie wolności drugiego człowieka- w tym jego dóbr osobistych.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick