RockRun 2019 okiem uczestników i organizatorów

0
To była rekordowa edycja RockRun Jarocin 2019. Półmaraton i bieg na 10 km cieszyły się najwyższą frekwencja w historii pięciu edycji rywalizacji. W tym roku zgłosiło się ponad 400 uczestników, co stanowi najlepszy wynik do tej pory. Organizacja też była godna pochwały. Tak przynajmniej uważają uczestnicy biegowej imprezy.

Ponad 400 uczestników stanęło na starcie kolejnej edycji RockRun Jarocin, a więc półmaratonu i biegu na 10 km. Organizatorzy nie kryją zadowolenia. Liczba zgłoszeń przerosła ich oczekiwania i z niecierpliwością wyczekiwali momentu, kiedy zostanie zamknięta liczba uczestników, aby można było policzyć wszystkich startujących.

Zanim wystartowali dorośli, rywalizację rozpoczęły dzieci, które startowały na bieżni Stadionu Miejskiego w Jarocinie na różnych dystansach w zależności od wieku. Grymaszących chociażby na pogodę nie brakowało. Upał odpuścił, a warunki dla biegaczy były idealne. To pozwoliło bić rekordy indywidualne, a te przecież biegaczy cieszą niezmiernie, bo są zwieńczeniem ciężkiej pracy wykonywanej na żmudnych treningach.

Bieg na 10 km (kobiety)
I Monika Piejko
II Olga Bieniek
III Natalia Helik
Bieg na 10 km (mężczyźni)

I Krzysztof Terlecki
II Szymon Glapa
III Jakub Grzeszczyk
Bieg na 21 km (kobiety)
I Anna Górska
II Joanna Marciniak
III Aneta Machajewska
Bieg na 21 km (mężczyźni)
I Artur Bujnowski
II Adam Olejnik
III Sławomir Kulas
Atlas Challenge&Run (z piłką lekarską)
I Krystian Zdrojewski
II Dominik Dębski
III Kamil Olender

Wśród przedstawicieli służb mundurowych wystartowało 26 osób. Najszybciej w kategorii na 10 km pobiegł Krzysztof Terlecki z czasem 37 min. i 10 s.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick