Przegrana seniorów, świetny występ młodzieży

1
Kolejny mecz na parkietach I ligi piłki ręcznej ma zespół KPR Ostrovia. Biało-czerwoni grali w Tarnowie z tamtejszym SPR-em, który wspólnie z AZS-em AWF-em Biała Podlaska znajduje się na czele tabeli. Tarnowianie wygrali 28:25.

W sobotę w Tarnowie tamtejszy SPR prowadził 17:12. Po zmianie stron podopieczni trenera Kazimierza Kotlińskiego próbowali odrobić straty. W pewnym momencie biało-czerwoni zniwelowali straty do zaledwie jednej bramki. Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy, którzy wygrali 28:25. Po tym spotkaniu ostrowska ,,siódemka” z dorobkiem 38 punktów zajmuje szóste miejsce w tabeli.

W niedzielę ostatni mecz w tegorocznym sezonie III ligi rozgrywał drugi zespół Ostrovii, w którym występują głównie juniorzy. No i podopieczni trenera Macieja Nowakowskiego zawitali do Gniezna na spotkanie z tamtejszym Szczypiorniakiem. Ostrovia zagrała w zaledwie ośmioosobowym zestawieniu. W tym gronie było dwóch bramkarzy. Gospodarze mieli do dyspozycji 16 zawodników. Osłabienie nie przeszkodziło jednak biało-czerwonym, którzy zanotowali świetny meczu. Wygrali 27:25. Tym samym to właśnie drugi zespół Ostrovii wywalczył mistrzostwo III ligi!

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Czy prawdą jest, że w nowym sezonie to właśnie drugi zespół Ostrovii wzmocniony resztkami pierwszego zespołu powalczy o mistrzostwo II ligi? Przynajmniej takie wnioski można wyciągnąć z informacji nt szykowanych odejść z pierwszego zespołu. Bo przecież nie o sytuację finansową klubu chodzi, ma tak świetnego menedżera…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.