Prezydent Andrzej Duda w Ostrowie: „Tylko z silnym państwem będą się liczyli w Europie i na świecie”

18
O historii regionu, miejscu Polski w Europie, bezpieczeństwie militarnym i energetycznym naszego kraju, a także o swoich deklaracjach w kontekście sprawowania władzy na zajmowanym przez siebie stanowisku mówił Prezydent RP Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Ostrowa Wielkopolskiego na Rynku. Zobacz jego wystąpienie na wlkp24.info.
redaktor naczelny wlkp24.info
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

18 KOMENTARZE

  • 25
   11

   Wtedy Polska była normalnym krajem – szanowana w świecie i UE – a teraz jest na marginesie, skłocona, podzielona, ze zniszczoną demokracją, bez żadnych mądrych reform i bez perspektyw – jako państwo PiS.

  • 27
   11

   Jako jedyny kraj w Europie poradziliśmy sobie z kryzysem bankowym, takie to nieudacznictwo. O setkach kilometrów autostrad i ekspresówek nie wspomnę. Teraz mamy od dwóch lat stępkę promu co to już miał pływać, rozwalone stadniny koni, przerwane prace na budowie autostrad,dziesiątki mieszkań w miejsce obiecanych tysięcy. Trudno nie pamiętać o łodziach podwodnych, co to mieliśmy je kupić, 4 helikoptery w miejsce 50, Głównie obiecanki w miejsce konkretów. Jedyne co im wychodzi to rozdawanie naszych pieniędzy i zadłużanie państwa. Taka to różnica Endriu.

  • 14
   2

   Podobno był tam taki ruch autobusów pieszych, rowerów, statków i parowozów, że śmigłowiec rządowy po 3 godzinach krążenia nad „Międzygalaktycznym Centrum Przesiadkowym im. idiotycznych pomysłów” odleciał do Michałkowa.

 1. 12
  1

  Wielkopolanie to lud dumny – nie potrzebują wysłuchiwać głupot i pomówień Prezydenta jednej partii !
  Nie takie ble ble wygłasza z ambony u Ojca Dyrektora – i spokojnie poklęczy przed Jego obliczem – to jest ten poziom PAD.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick