Poznaliśmy terminarz piłkarskiej III ligi

0
Dzisiaj Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz grupy drugiej III ligi w nadchodzących rozgrywkach. Liga rozpocznie się 11/12 sierpnia. Runda jesienna potrwa do 25 listopada. Zespół Jaroty Jarocin rozpocznie zmagania od wyjazdowego meczu w Pelplinie z tamtejszą Wierzycą. W II kolejce 15 sierpnia piłkarze JKS-u na własnym boisku podejmować będą ekipę Sokoła Kleczew.

 Kolejka 1 – 11-12 sierpnia

Wierzyca Pelplin

Jarota Jarocin

Świt Skolwin (Szczecin)

Górnik Konin

Wda Świecie

Chemik Bydgoszcz

Kotwica Kołobrzeg

Pogoń II Szczecin

Radunia Stężyca

Gwardia Koszalin

Bałtyk Gdynia

Polonia Środa Wielkopolska

Bałtyk Koszalin

Lech II Poznań

Mieszko Gniezno

KKS 1925 Kalisz

KP Starogard Gdański

Sokół Kleczew

 Kolejka 2 – 15 sierpnia

Jarota Jarocin

Sokół Kleczew

KKS 1925 Kalisz

KP Starogard Gdański

Lech II Poznań

Mieszko Gniezno

Polonia Środa Wielkopolska

Bałtyk Koszalin

Gwardia Koszalin

Bałtyk Gdynia

Pogoń II Szczecin

Radunia Stężyca

Chemik Bydgoszcz

Kotwica Kołobrzeg

Górnik Konin

Wda Świecie

Wierzyca Pelplin.             

Świt Skolwin (Szczecin)

 Kolejka 3 – 18-19 sierpnia

Świt Skolwin (Szczecin)

Jarota Jarocin

Wda Świecie

Wierzyca Pelplin

Kotwica Kołobrzeg

Górnik Konin

Radunia Stężyca

Chemik Bydgoszcz

Bałtyk Gdynia

Pogoń II Szczecin

Bałtyk Koszalin

Gwardia Koszalin

Mieszko Gniezno

Polonia Środa Wielkopolska

KP Starogard Gdański

Lech II Poznań

Sokół Kleczew

KKS 1925 Kalisz

 Kolejka 4 – 25-26 sierpnia

Jarota Jarocin

KKS 1925 Kalisz

Lech II Poznań

Sokół Kleczew

Polonia Środa Wielkopolska

KP Starogard Gdański

Gwardia Koszalin

Mieszko Gniezno

Pogoń II Szczecin

Bałtyk Koszalin

Chemik Bydgoszcz

Bałtyk Gdynia

Górnik Konin

Radunia Stężyca

Wierzyca Pelplin

Kotwica Kołobrzeg

Świt Skolwin (Szczecin)

Wda Świecie

 Kolejka 5 – 1-2 września

Wda Świecie

Jarota Jarocin

Kotwica Kołobrzeg

Świt Skolwin (Szczecin)

Radunia Stężyca

Wierzyca Pelplin

Bałtyk Gdynia

Górnik Konin

Bałtyk Koszalin

Chemik Bydgoszcz

Mieszko Gniezno

Pogoń II Szczecin

KP Starogard Gdański

Gwardia Koszalin

Sokół Kleczew

Polonia Środa Wielkopolska

KKS 1925 Kalisz

Lech II Poznań

 Kolejka 6 – 8-9 września

Jarota Jarocin

Lech II Poznań

Polonia Środa Wielkopolska

KKS 1925 Kalisz

Gwardia Koszalin

Sokół Kleczew

Pogoń II Szczecin

KP Starogard Gdański

Chemik Bydgoszcz

Mieszko Gniezno

Górnik Konin

Bałtyk Koszalin

Wierzyca Pelplin

Bałtyk Gdynia

Świt Skolwin (Szczecin)

Radunia Stężyca

Wda Świecie

Kotwica Kołobrzeg

 Kolejka 7 – 15-16 września

Kotwica Kołobrzeg

Jarota Jarocin

Radunia Stężyca

Wda Świecie

Bałtyk Gdynia

Świt Skolwin (Szczecin)

Bałtyk Koszalin

Wierzyca Pelplin

Mieszko Gniezno

Górnik Konin

KP Starogard Gdański

Chemik Bydgoszcz

Sokół Kleczew

Pogoń II Szczecin

KKS 1925 Kalisz

Gwardia Koszalin

Lech II Poznań

Polonia Środa Wielkopolska

 Kolejka 8 – 22-23 września

Jarota Jarocin

Polonia Środa Wielkopolska

Gwardia Koszalin

Lech II Poznań

Pogoń II Szczecin

KKS 1925 Kalisz

Chemik Bydgoszcz

Sokół Kleczew

Górnik Konin

KP Starogard Gdański

Wierzyca Pelplin

Mieszko Gniezno

Świt Skolwin (Szczecin)

Bałtyk Koszalin

Wda Świecie

Bałtyk Gdynia

Kotwica Kołobrzeg

Radunia Stężyca

 Kolejka 9 – 29-30 września

Radunia Stężyca

Jarota Jarocin

Bałtyk Gdynia

Kotwica Kołobrzeg

Bałtyk Koszalin

Wda Świecie

Mieszko Gniezno

Świt Skolwin (Szczecin)

KP Starogard Gdański

Wierzyca Pelplin

Sokół Kleczew

Górnik Konin

KKS 1925 Kalisz

Chemik Bydgoszcz

Lech II Poznań

Pogoń II Szczecin

Polonia Środa Wielkopolska

Gwardia Koszalin

 Kolejka 10 – 6-7 października

Jarota Jarocin

Gwardia Koszalin

Pogoń II Szczecin

Polonia Środa Wielkopolska

Chemik Bydgoszcz

Lech II Poznań

Górnik Konin

KKS 1925 Kalisz

Wierzyca Pelplin

Sokół Kleczew

Świt Skolwin (Szczecin)

KP Starogard Gdański

Wda Świecie

Mieszko Gniezno

Kotwica Kołobrzeg

Bałtyk Koszalin

Radunia Stężyca

Bałtyk Gdynia

 Kolejka 11 – 13-14 października

Bałtyk Gdynia

Jarota Jarocin

Bałtyk Koszalin

Radunia Stężyca

Mieszko Gniezno

Kotwica Kołobrzeg

KP Starogard Gdański

Wda Świecie

Sokół Kleczew

Świt Skolwin (Szczecin)

KKS 1925 Kalisz

Wierzyca Pelplin

Lech II Poznań

Górnik Konin

Polonia Środa Wielkopolska

Chemik Bydgoszcz

Gwardia Koszalin

Pogoń II Szczecin

 Kolejka 12 – 20-21 października

Jarota Jarocin

Pogoń II Szczecin

Chemik Bydgoszcz

Gwardia Koszalin

Górnik Konin

Polonia Środa Wielkopolska

Wierzyca Pelplin

Lech II Poznań

Świt Skolwin (Szczecin)

KKS 1925 Kalisz

Wda Świecie

Sokół Kleczew

Kotwica Kołobrzeg

KP Starogard Gdański

Radunia Stężyca

Mieszko Gniezno

Bałtyk Gdynia

Bałtyk Koszalin

 Kolejka 13 – 27-28 października

Bałtyk Koszalin

Jarota Jarocin

Mieszko Gniezno

Bałtyk Gdynia

KP Starogard Gdański

Radunia Stężyca

Sokół Kleczew

Kotwica Kołobrzeg

KKS 1925 Kalisz

Wda Świecie

Lech II Poznań

Świt Skolwin (Szczecin)

Polonia Środa Wielkopolska

Wierzyca Pelplin

Gwardia Koszalin

Górnik Konin

Pogoń II Szczecin

Chemik Bydgoszcz

 Kolejka 14 – 3-4 listopada

Jarota Jarocin

Chemik Bydgoszcz

Górnik Konin

Pogoń II Szczecin

Wierzyca Pelplin

Gwardia Koszalin

Świt Skolwin (Szczecin)

Polonia Środa Wielkopolska

Wda Świecie

Lech II Poznań

Kotwica Kołobrzeg

KKS 1925 Kalisz

Radunia Stężyca

Sokół Kleczew

Bałtyk Gdynia

KP Starogard Gdański

Bałtyk Koszalin

Mieszko Gniezno

 Kolejka 15 – 10-11 listopada

Mieszko Gniezno

Jarota Jarocin

KP Starogard Gdański

Bałtyk Koszalin

Sokół Kleczew

Bałtyk Gdynia

KKS 1925 Kalisz

Radunia Stężyca

Lech II Poznań

Kotwica Kołobrzeg

Polonia Środa Wielkopolska

Wda Świecie

Gwardia Koszalin

Świt Skolwin (Szczecin)

Pogoń II Szczecin

Wierzyca Pelplin

Chemik Bydgoszcz

Górnik Konin

 Kolejka 16 – 17-18 listopada

Jarota Jarocin

Górnik Konin

Wierzyca Pelplin

Chemik Bydgoszcz

Świt Skolwin (Szczecin)

Pogoń II Szczecin

Wda Świecie

Gwardia Koszalin

Kotwica Kołobrzeg

Polonia Środa Wielkopolska

Radunia Stężyca

Lech II Poznań

Bałtyk Gdynia

KKS 1925 Kalisz

Bałtyk Koszalin

Sokół Kleczew

Mieszko Gniezno

KP Starogard Gdański

 Kolejka 17 – 24-25 listopada

KP Starogard Gdański

Jarota Jarocin

Sokół Kleczew

Mieszko Gniezno

KKS 1925 Kalisz

Bałtyk Koszalin

Lech II Poznań

Bałtyk Gdynia

Polonia Środa Wielkopolska

Radunia Stężyca

Gwardia Koszalin

Kotwica Kołobrzeg

Pogoń II Szczecin

Wda Świecie

Chemik Bydgoszcz

Świt Skolwin (Szczecin)

Górnik Konin

Wierzyca Pelplin

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.