Poszedł do MGOPS-u, wyciągnął nóż i zranił się nim kilka razy

0
Wszedł do Ośrodka Pomocy Społecznej, wyciągnął nóż i zranił się nim kilka razy - mowa o 39-letnim mieszkańcu Krotoszyna, którego na szczęście szybko zauważyli pracownicy MGOPS-u. Ich reakcja była błyskawiczna. Mężczyźnie odebrano nóż, a zaraz potem wezwano pogotowie ratunkowe i policję.

Mężczyzna miał tłumaczyć policjantom, że zranił się przypadkowo. – Policjanci, którzy przybyli na miejsce pomogli pracownikom ośrodka pomocy społecznej opatrzyć te skaleczenia. Ustaliliśmy, że 59-latek nikomu nie groził – mówi asp. Piotr Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

Mieszkaniec Krotoszyna pociął się na klatce schodowej. Chwilę później zauważył go jeden z pracowników. – Odebrał mu nóż i powiadomił o tym zdarzeniu inne osoby – mówi Katarzyna Kulka, dyrektor Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krotoszynie. – Pierwszej pomocy udzieliła mężczyźnie pracownica naszego ośrodka, która założyła mu opaskę uciskową i przebywała z nim w asyście policji do czasu przybycia pogotowania ratunkowego – dodaje dyrektor.

Decyzją lekarza, 59-letni mieszkaniec Krotoszyna jeszcze tego samego dnia został przewieziony na Oddział Psychiatryczny szpitala w Ostrowie Wielkopolskim.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick