Poseł Urbaniak przekazał na WOŚP koszulkę z autografem Lewandowskiego

11
Fanage Jarosława Urbaniaka
Nie lada gratka dla fanów Roberta Lewandowskiego w niedzielę podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowskim Centrum Kultury będzie do wylicytowania koszulka reprezentacji Polski z autografem Roberta Lewandowskiego.

Niezwykły prezent, o który za pewne będą walczyć kibice piłki nożnej i polskiego napastnika, będzie do wylicytowania w Ostrowskim Centrum Kultury. Reprezentacyjny trykot z autografem napastnika Bayernu Monachium Roberta Lewandowskiego przekazał poseł Jarosław Urbaniak.

To jednak nie koniec przygotowanych przez niego gadżetów, które przekaże na licytację. I drugi zestaw do wylicytowania w niedzielę w OCK – Konstytucja dla dzieci z dedykacją, puzzle i gra „sejmowe memo”. A po licytacji oczywiście obu zwycięzców zapraszam na kawę” – czytamy na fanpage’u posła Platformy Obywatelskiej.

W Telewizji Proart oraz na wlkp24.info będziemy prowadzić transmisję z 27. finału WOŚP. Nasze studio tradycyjnie znajdzie się w Ostrowskim Centrum Kultury, ale reporterzy przez cały dzień będą pracować w różnych miejscach regionu, by przygotowywać dla Was najświeższe informacje o zbiórce, informować o licytacjach i prowadzić rozmowy z uczestnikami, organizatorami i gośćmi.

Link do transmisji znajdziecie tutaj.

redaktor naczelny wlkp24.info
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

11 KOMENTARZE

 1. 11
  3

  A to jest koszulka piłkarza Lewandowskiego, czy tego europosła z PO też Lewandowskiego co to mawiał w Brukseli, że Aleppo to pikuś do tego co się dzieje w Polsce?

 2. 10
  1

  Jakby to była koszulka konstytutka Wójcickiego albo Kornaszewskiego, to może bym się pokusił na udział w licytacji, a tak? Aha no i oczywiście pod warunkiem, że koszule byłyby niewyprane.

 3. 11
  2

  Wydaje mi się, że ta koszulka lepiej sprzedałaby się w Niemczech niż w Polsce. Czy to nie wyrzucanie pieniędzy w błoto panie pośle? I Jurek siema Owsiak by się bardziej ucieszył, a tak… No tak, tylko nie pomyślałem, że niemieccy kibice nie będą mogli oddać w przyszłych wyborach na pana głosu.

 4. 4
  9

  Piękny gest – to miłe. A ,, dobra zmiana,, nic od siebie nie da -,, patryjoci,, i ostrowcy politycy zapomnieli o zbożnym celu – gdzie są : Mikołajczyk i Ławniczak ? – wolą przelać z państwowej kasy Rydzykowi. ! wstyd panowie !

  • Przypuszczam, że wymienieni panowie nie będą się zachowywali tak jak Urbaniak. Po prostu jak inni wrzucą do puszki pieniądze bez zbędnego szumu i rozgłosu nie tak jak poseł, który czyści szafę ze starych zbędnych prezentów. No chyba, że sam wykupi tę koszulkę za poważne pieniądze.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick