Porozrzucali meble pod garażem [ZDJĘCIA]

2
Fot. Czytelnik
Rozbite butelki i porozrzucane meble, które zostały przeniesione spod kontenera. Tak wygląda krajobraz przy blokach na ul. Kaliskiej w Nowych Skalmierzycach. Sprawa bulwersuje mieszkańców, ale czy mogą liczyć na zmiany?

Nowe Skalmierzyce, osiedle bloków przy ul. Kaliskiej. Wieczorem ktoś wystawia stare meble obok kontenera, aby odpowiednie służby mogły je zabrać. Następnego dnia o świcie nie ma po nich śladu. Zostały wywiezione? Nie. Ktoś postanowił rozrzucić je przy sąsiadujących z blokami garażach. – Na drodze do nich leżały porozbijane butelki, a dalej śmieci. Garaże są pomalowane sprayem i mają wgniecenia pewnie od kopnięć albo od rozbijanych o nie butelek po alkoholu – mówi nam Czytelnik, który zgłosił sprawę na policje, bo – jak mówi – bałagan w tym miejscu pojawia się nagminnie.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Funkcjonariusze przyjęli zgłoszenie i skontaktowali się z firmą odpowiedzialną za wywóz odpadów z terenu gminy. Jej przedstawiciele zapewnili, że w czwartek uprzątną teren.

Część mieszkańców bloku przy ul. Kaliskiej domaga się zamontowania kamery, która mogłaby pohamować zapędy wandali i osób spożywających tam alkohol. Jak udało nam się dowiedzieć, na razie nie ma w planach realizacji takiej inwestycji. Pozostaje więc liczyć na patrole policji.

redaktor naczelny wlkp24.info
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Powinni zostać sprawcy obciążeni kosztami za zniszczone garaże ludzie płacą za nie opłaty i samo postawienie też kosztowało a wandale będą je malować sprayem i kopać albo rozbijac butelki po spozytym alkoholu. Nie mają się gdzie schodzić tylko za osiedlowymi garażami i je dewastowac robić wkoło bałagan znosić śmieci różne rzeczy a nawet meble które ktoś wystawił pod śmietnik to w nocy je przenieśli i rozrzucili na drodze wjazdowej do garażu i na drodze potluczone szklane butelki które uniemożliwiają wjazd do garaży i wyjazd z niego

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick