Pełna kontrola i pewna wygrana Ostrovii

0
Piłkarze ręczni Ostrovii zanotowali kolejne zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach. W sobotę we własnej hali podopieczni trenera Kazimierza Kotlińskiego nie dali szans KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Od początku mecz układał się po myśli gospodarzy, którzy rozpoczęli od prowadzenia 6:1. W kolejnych minutach biało-czerwoni posiadali kontrolę nad wydarzeniami na parkiecie. W zespole gości mogliśmy oglądać byłego kadrowicza Mariusza Jurasika, który w ostrowieckim zespole pełni funkcję grającego trenera. Do przerwy Ostrovia wygrywała 20:14. Po zmianie stron obraz gry nadal był taki sam. Ostrowianie przewyższali rywala, notując pewne zwycięstwo 35:25. W sobotnim meczu 11 bramek rzucił Damian Krzywda, natomiast 7 trafień zanotował Jakub Tomczak.