Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Ostrowie przejęta przez OSM Koło. Jak te fuzję oceniają działacze PSL-u?

6
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Ostrowie Wielkopolskim została przejęta. Jej nowym właścicielem została spółdzielnia w Kole, która dotychczas korzystała z mleka skupowanego przez tę ostrowską. Próbowaliśmy skontaktować się z przedstawicielami obu firm, ale bezskutecznie. Otrzymaliśmy jedynie pisemną odpowiedź, że nikt z przedstawicieli ostrowskiej mleczarni się nie wypowie przed naszą kamerą, ponieważ firma jest jednostką należącą do OSM Koło. Prezesa ani zarządu OSM Koła też nie udało nam się zastać.

Jak nieoficjalnie się mówi, ostrowska spółdzielnia mleczarska od jakiegoś czasu borykała się z wieloma problemami, podobnie, jak inne przedsiębiorstwa tej wielkości. Ratunkiem ma być właśnie fuzja i przyszłość pod skrzydłami OSM Koło.

Co politycy PSL-u, którzy w czwartek gościli w Ostrowie Wielkopolskim, sądzą o tym przejęciu? Odpowiedź w materiale wideo.

redaktor naczelny wlkp24.info
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Wystarczy tylko rozliczyć rade i prezesa dlaczego tak się stało z mleczarnią konflikt trwał tam kilka lat może by popytać rolników zwłaszcza tych co byli na wymówieniach jak byli karani

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick