Ostrowska młodzież z finezją i skutecznością

Kibice w Ostrowie Wielkopolskim mieli dzisiaj okazję po raz pierwszy zobaczyć, jak wygląda odmłodzony zespół Ostrovii, który przed tygodniem na inaugurację przegrał po rzutach karnych w Grodkowie z tamtejszym Olimpem.

W dzisiejszym spotkaniu z Politechniką Łódź biało-czerwoni zaprezentowali się bardzo dobrze. Ostrowianie zdominowali ten mecz. Goście nie mieli za dużo do powiedzenia. Po kwadransie gry ostrowska ,,siódemka” prowadziła 8:4. W kolejnych fragmentach biało-czerwoni nie zwalniali. W efekcie do przerwy było 18:12 dla drużyny trenera Kazimierza Kotlińskiego.

Po zmianie stron Ostrovia poszła za ciosem. W 40 minucie gospodarze prowadzili już różnicą dziesięciu bramek (26:16). Do końca spotkania ostrowianie posiadali przewagę, odnosząc w pełni zasłużone zwycięstwo.