Nowoczesna podsumowała wybory. Chcą współpracować z prezydent Klimek

14
Ostrowscy działacze partii Nowoczesna podsumowali i ocenili wyniki wyborów samorządowych w kraju i w regionie. W Wielkopolsce Nowoczesna będzie miała 25 radnych, w całej Polsce 215 w tym 84 kobiety. - Musimy popracować nad rozpoznawalnością naszych kandydatów – usłyszeliśmy podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Ostrowska Nowoczesna zapowiada także chęć współpracy z prezydent miasta Beatą Klimek.

Nowoczesnej nie udało się wprowadzić swojego przedstawiciela do Rady Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Partia będzie jednak wspierać Klub Obywatelski, w skład którego wchodzi.

Biorąc po uwagę fakt, że ostatnie wybory samorządowe były dla Nowoczesnej debiutanckie, wynik, jaki osiągnęła w kraju, jest dobry. – Dodatkowo nasza partia nie posiada rozbudowanych lokalnych struktur – powiedział Przemysław Gruszecki, przewodniczący koła Nowoczesnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Radnym Sejmiku Województwa Wielkopolskiego został Andrzej Pichet. Pierwsze posiedzenie zaplanowano na 19 listopada. Andrzej Pichet jako radny sejmiku zapowiada współpracę na rzecz rozwoju miasta z prezydent Beatą Klimek.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

14 KOMENTARZE

 1. 16
  2

  P… lenie kotka za pomocą młotka. Kogo niby mamy rozpoznawać? I po co? Nowoczesna pojawiła się trzy lata temu, początek był udany, a potem praktycznie znikła. Nie daję żadnych szans na przyszłość.

 2. 2
  2

  Deklaracja radnego Picheta na poziomie.Najważniejszy jest region którego jest reprezentantem a nie jakieś podziały partyjne.Jeżeli tak będzie postępował jak deklaruje to dobrze wybraliśmy.

 3. 4
  1

  Rozsądna deklaracja, to się chwali. Gratuluję też panu Pichetowi, że dostał się do Sejmiku i że to on będzie reprezentował nasz region, a nie skompromitowana czarna mamba, siotra zajadłego kornasza.

 4. 3
  3

  Brawo pani Beato. Tylko praca i oddanie dla miasta. Nie polityka i uklady. Teraz kazdy chce bo pani pokazala jak po mimo nieukladow poþafila pani rzadzic. Nie wszystko bylo super ale nalezy wyciagac wnioski. A POlytcy chca nagle sie z pania ukladac. Wstyd im powinno byc jak z wspolnie z Motyle.. na pania najezdzali. Brawo i do przodu.

 5. Wystarczy zainteresować sie kto jest członkiem Nowoczesnej w Ostrowie, dlaczego ilość aktywnych i faktycznych członków maleje. Nowoczesna to w zasadzie 3 osoby, które wszędzie razem sie pojawiają i kreują medialnie. Pozostali nieliczni członkowie nie maja nic do powiedzenia po za wspomniana 3. Jakiekolwiek próby niezależnego myślenia kończą sie niezbyt przyjemnie dla wyróżniających sie z tłumu. Nie ważne z kim, ważne aby istnieć medialnie tylko tyle i aż tyle, bez pomysłu, bez programu, bez honoru… Lokalny plankton polityczny…

 6. Ostrowskie struktury Nowoczesnej to lekkie nadużycie, skoro większość wierchuszki tej partyjki to mieszkańcy okolicznych wiosek. Proponuje korektę nazewnictwa na wiejsko-miejskie struktury Nowoczesnej będzie w zgodzie z prawda.

 7. To już cała Nowoczesna w Ostrowie. Kanapa wystarczy. Mieszkańcy pokazali im czerwoną kartkę. Nikt z N. nie wszedł ani do rady miejskiej ani do powiatu. Wesołej współpracy cymbały.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.