NA ŻYWO! Sędzia Igor Tuleya w Ostrowie!

9
Już jutro o 12.30 na żywo, na portalu wlkp24.info przeprowadzona zostanie transmisja ze spotkania z Igorem Tuleyą, sędzią Sądu Okręgowego w Warszawie.

Spotkaniu towarzyszyć będzie pytanie: Co to znaczy być sędzią niezawisłym?

Sędzia Igor Tuleja został mianowany na stanowisko sędziego Sądu Okręgowego w Warszawie w dniu 18 marca 2010 roku przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Postać sędziego znana jest w ogólnopolskich mediach, jako osoba walcząca o przywrócenie demokracji w kraju. – 16 grudnia 2016 roku pogrzebano demokrację, bezkarnie zgwałcono prawo, tamtej nocy umarła zwykła ludzka przyzwoitość – oświadczył sędzia Tuleya, nakazując prokuraturze ponowne śledztwo ws. „słynnego” głosowania budżetu w Sali Kolumnowej Sejmu.

Spotkanie odbędzie się w klubie Czekolada w Ostrowie Wielkopolskim. Będziemy dla Was transmitować to spotkanie na żywo. Rozpoczęcie o godzinie 12.30 na portalu wlkp24.info.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

  1. 12
    3

    Wybitni pedagodzy z II LO. Jerzy Wójcicki, Andrzej Kornaszewski, Kłakulak-Kornaszewska (córka tego drugiego z wymienionych), Marian Herwich. Obecny dyrektor, były pracownik Kuratorium. Czego więcej chcieć od życia i kogo jeszcze zapraszać do Ostrowa?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick