Motylewski na prezydenta [WIDEO I FOTO]

15
Doniesień z politycznego podwórka ciąg dalszy. Dziś swoich przedstawicieli do rady miasta zaprezentował Alojzy Motylewski, który jest także kandydatem na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego. Była to pierwsza konferencja prasowa tego komitetu. Motylewski chce m.in. znacząco ograniczyć budżet na promocję. Miasto powinno się promować samo, swoimi dokonaniami – mówił dziś na deptaku przy ulicy Kolejowej przed budynkiem głównym poczty kandydat.

 

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

15 KOMENTARZE

 1. 13
  7

  Pytania do pana Motylewskiego:
  1. Czy jako prezydent miasta będzie Pan przydzielać mieszkania komunalne tzw. uchodźcom z Azji i Afryki?
  2. Czy spółki komunalne o charakterze strategicznym pozostawi Pan w gestii samorządu, czy sprzeda np. inwestorom zagranicznym?
  3. Czy uzna Pan roszczenia majątkowe niektórych organizacji żydowskich?
  4. Czy dopuści Pan do promocji homoseksualizmu w szkołach i w przestrzeni publicznej?

 2. 20
  4

  Czy to nie jest aby ten „szlachetny działacz samorządowy”, który [podejmował uchwałę aby sprzedać sobie działkę bez przetargu – w którą najpierw miasto dużo zainwestowało??? dlaczego nikt jeszcze nie skierował tego do odpowiednich organów???

 3. Trzymam kciuki, aby p. Motylewski wygrał, to całe Parcele Zacharzewskie będą miały nowe chodniki!

  Gdyby nie był aktywnym przewodniczącym osiedla i radnym, to połowa Parceli Zacharzewskich miałaby do tej chwili gruntowe ulice bez oświetlenia.

  Życzę Panu Motylewskiemu sukcesu w wyborach, bo ma duże doświadczenie polityczne i techniczną wiedzę, przydatną w zyciu miasta…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick