Marcin Dorociński apeluje o adopcję psa ze schroniska pod Jarocinem

3
Marcin Dorociński, aktor słynący z ogromnego zaangażowania w los dzikich, a także bezdomnych zwierząt, opublikował na swoim fanpage'u przejmujący apel dochodzący z Radlina. W tamtejszym schronisku od 9 miesięcy przebywa Amor - psiak, któremu poprzedni właściciel zgotował piekło na ziemi. Amor poszukuje nowego domu.

Amor został zabrany poprzedniemu właścicielowi podczas interwencji. Był zamknięty w szopie, bez dostępu do światła. Takie warunki sprawiły, że pies niedowidzi. Całe swoje życie dorastał w samotności, a to bardzo odbiło się na jego psychice – Amor szuka domu i właściciela, który doda mu odwagi i pomoże stanąć na nogi. Chcemy uniknąć sytuacji, w której nowy opiekun będzie nazbyt opiekuńczy, a Amor będzie owinięty w swego rodzaju kokon – mówi Zuza Ławicka, pracownica radlińskiego schroniska.

Radlin i okolice! Jest tu kto?❓❓❓❓🙏🙏🙏🙏Prosimy o udostępnienia dla Amorka!!!! Kolejny pies skrzywdzony przez człowieka,…

Opublikowany przez Marcin Dorociński na 12 marca 2018

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. 1
    6

    Wezmę akurat tego psa bo mi jakiś aktor-celebryta każe, a proart temu wtóruje. Co za żenada. Co z 74385634867428 innych piesków, kotów albo po prostu potrzebujących ludzi (choć to teraz niemodne i nie chodzi mi wcale o meneli bez przyszłości)?

  2. 1
    2

    A dlaczego „spod jarocińskiego schroniska”? Może po prostu „z jarocińskiego schroniska”? (jeśli schronisko jest w Jarocinie). Bo przecież ten piesek nie znajduje się POD schroniskiem – prawda? Jednakże wydaje mi się, że chodzi o „podjarocińskie schronisko w Radlinie” czyli należałoby napisać „z podjarocińskiego schroniska”. No ale składni, fleksji i ortografii uczą w szkole…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick