Magda Gessler w Ludwinie pod Pleszewem! Kolejne Kuchenne Rewolucje

9
Podpis: Magda Gessler podczas kręcenia programu w Ludwinie pod Pleszewem | Fot. Marcin Tadus
Restauratorka Magdalena Gessler kolejny raz zjawia się na terenie południowej Wielkopolski, by dokonać rewolucji. Tym razem podjęła się postawienia na nogi restauracji w miejscowości Ludwina, w powiecie Pleszewskim. Jak zwykle wszystko owiane jest tajemnicą, a emisję odcinka będzie można obejrzeć za kilka miesięcy.

To kolejna wizyta Magdaleny Gessler w naszym regionie. W styczniu 2013 roku przeprowadziła rewolucję w Ostrowie Wielkopolskim. Restauracja Marrone zmieniła się w Golonkę w pepitkę. Wtedy też Magda Gessler udzieliła wywiadu wyłącznie Telewizji Proart. – Jestem jaka jestem, nie udaję nikogo innego. Momentami ludzi straszę, boją się mnie. potem widzą, że nie ma się kogo bać. Jestem w stanie pomóc, jeśli ktoś tego naprawdę potrzebuje. Pomagam i robię to szczerze. Każda restauracja w której rewolucja jest, to tak, jakbym sama tworzyła restaurację od początku i walczyła o nią od A do Z – mówiła wtedy Gessler.

Wszystkie realizacje programu „Kuchenne rewolucje” są objęte tajemnicą. W styczniu 2017 roku, restauratorka odwiedziła też Odolanów i restaurację „Zajazd u Stefana”. Wtedy nawet właścicielka lokalu zaprzeczała doniesieniom. – Nie wiem skąd w mediach takie informacje. Nic mi nie wiadomo o wizycie pani Magdy Gessler w restauracji – mówiła. Wizyty restauratorki nie potwierdził też jej menager. Informację określił jako „wyssaną z palca”.

CZYTAJ: Magda Gessler w Odolanowie? 

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że Gessler przebywa dziś ostatni dzień w Ludwinie pod Pleszewem. Oczywiście, wszystko objęte jest ścisłą tajemnicą i żadna inna kamera nie może pokazać tego, co dzieje się w środku restauracji.

Fot. Marcin Tadus

Efekty wizyty zobaczymy prawdopodobnie za kilka miesięcy z „Kuchennych Rewolucjach”.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

 1. 6
  13

  Dobrze by było żeby już więcej nie jeździła po Polsce i nie kompromitować jej nie ośmieszyła bo Robi z ludzi debili ja bym se tak nigdy nie pozwoliła chodzi w wyśmiewa się wyzywa to jej dał taką władzę

 2. Byłem tam w marcu ubiegłego roku. Na pytanie dlaczego tu tak zimno, kelner odpowiedział: już nie grzejemy. Obiad w kurtce? Nie, dziękuję!

 3. 5
  2

  Już od dawna nie oglądam tej pani w telewizorni. Nie mogłem patrzeć jak się zachowuje rzucając w ludzi talerzami i innymi rzeczami i jak wytrząsa swoje kudły nad garnkami z jedzeniem.

 4. Do przydrożnych restauracji czy barów zaglądam jak jadę samochodem tylko po to żeby załatwić pierwszą potrzebę, bo tej drugiej gdy trzeba usiąść to już się boję no chyba, że już nie ma wyjścia.

 5. Dzięki Magdzie nie tknę jedzenia poza domem, bród syf kiła i mogiła, ułomni ludzie prowadzą te miejsca myśląc że zrobią biznes stewujac w nocniku odgrzewane odchody…..

 6. Staralam się o pracę w tej restauracji ok 2 lata temu ale gdy zobaczyłam białe wijace się robaki na scierce kuchennej odechciało mi się wszystkiego!!!! Była tego ogromną ilość!

  • Takie brednie pani piszę że szok jest tam bardzo czysto… Nie ma to jak pisać nie prawdę i pogrążyć ta restauracje o to pani chodzi …

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick