LKS Gołuchów wygrywa w Ostrowie. Centra traci gola w ostatniej sekundzie

6
Czwartek nie był udany dla ostrowskich drużyn grających w IV lidze grupy wielkopolskiej. Centra Ostrów Wielkopolski prowadziła w drugiej połowie po bramce Damiana Izydorskiego, jednak błąd w obronie w ostatniej akcji spotkania zdecydował, że Polonia Leszno zdołała wyrównać na 1:1. Po tej akcji sędzia nie wznowił gry i zakończył mecz. Ostrovia mimo bardzo dobrej pierwszej połowy także nie zdołała wygrać meczu. Lepsza okazała się ekipa LKS-u Gołuchów, która odnotowała drugą wygraną w sezonie. Gole dla LKS-u strzelali Krzysztof Czabański i Maciej Mikołajczyk w doliczonym czasie gry.