LKS Gołuchów liderem z kompletem zwycięstw. Ostrovia powalczy dopiero jutro

Zespoły występujące w czwartej lidze są po 6. kolejce rozgrywek. Najlepiej wypadła Victoria Ostrzeszów, która pokonała Unię Swarzędz 4:1.
Pięć bramek w starciu Victorii z Unią [WIDEO]

Bardzo dobrze spisała się Centra 1946 Ostrów Wielkopolski. Podopieczni Mariusza Posadzego wygrali z Olimpią Koło 2:0. Ostrowianie w tym spotkaniu przeważali, jednak nie potrafili potwierdzić dominacji strzeloną bramką. Dopiero po zmianie stron gospodarze postawili „kropkę nad i”. W 48. minucie piłkę do siatki skierował Tomasz Krakowski, a w 91. minucie na 2:0 podwyższył Michał Kucharski. Po tym spotkaniu Centra zajmuje drugie miejsce, tuż za świetnie dysponowanym LKS-em Gołuchów.

Podopieczni Macieja Dolaty nie przegrali meczu w tym sezonie i konsekwentnie utrzymują dobrą formę, pokonując tym razem na wyjeździe KS Opatówek 1:0. Z dorobkiem 18 punktów LKS plasuje się na pozycji lidera.

Powodów do zadowolenia nie mają kibice Pogoni Nowe Skalmierzyce. W wyjazdowym spotkaniu z Kotwicą Kórnik, podopieczni Mariusz Kaczmarka ulegli 2:3 i nie wykorzystali rzutu karnego, który z pewnością mógłby pomóc Pogoni wywieźć choć jeden punkt. Mimo to zespół z Nowych Skalmierzyc zajmuje trzecią pozycję z dorobkiem 12 punktów.

Ostatni mecz kolejki rozegrany zostanie w Poznaniu. Tamtejszy OTPS Winogrady podejmować będzie TP Ostrovię 1909 Ostrów Wielkopolski, która w tym sezonie nie wygrała jeszcze meczu i zajmuje przedostatnią pozycję w tabeli. Początek tego meczu o godzinie 17:30 na boisku przy Osiedlu Wichrowe Wzgórze 106 w Poznaniu.