Jesteśmy na:
Facebbok
Tweeter
Instagram
mail: redakcja@wlkp24.info tel: 661 997 997

Kultura i rozrywka

Royal Moscow Ballet [WYNIKI KONKURSU]

Chyba każdy, choć raz w życiu słyszał najsłynniejsze melodie z "Jeziora łabędziego". I właśnie tego dotyczyło pytanie konkursowe, w którym do wygrania były dwie podwójne wejściówki na występ słynnej, rosyjskiej grupy baletowej The Royal Moscow Ballet, która wystąpi w Poznaniu już 16 października.
video

Bilety na Royal Moscow Ballet! To ostatni moment!

Zostały ostatnie godziny, by wziąć udział w naszym konkursie. A do wygrania nie byle co, bo zgarnąć można bilet dla siebie i osoby towarzyszącej na "Jezioro łabędzie" w wykonaniu rosyjskiej sławy, grupy baletowej The Royal Moscow Ballet!
video

Wybitny rosyjski balet znów w Polsce! Mamy bilety! [KONKURS]

The Royal Moscow Ballet to jeden z najlepszych rosyjskich baletów klasycznych w Rosji, wywodzący się z osławionego Teatru Bolszoj, którego początki datują się na drugą połowę XVIII wieku. To piękne stroje, zdobione cekinami i haftami, ale także niesamowicie ciężkie treningi. Dlatego też do Royal Moscow Ballet dostają się tylko tancerze najlepsi z najlepszych!

Zobacz „Ziemiańskie Klimaty 2018” [ZDJĘCIA]

Ponad 30 prac przedstawiających "Ziemiańskie Klimaty 2018" zaprezentowano w Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy. Artyści zjechali nie tylko z całej Polski. Jeden z uczestników przybył nawet z Hiszpanii. Jak wyglądają ich prace? Zobaczcie na wlkp24.info.

Chcą przenieść 1000 książek. Możesz im pomóc

Pracownicy biblioteki w Pleszewie zapraszają do wzięcia udziału w przenoszeniu 1000 książek z dotychczasowej siedziby biblioteki do nowej - przy ul. Kolejowej.
video

Charytatywny weekend w Krotoszynie [zaproszenie]

W sobotę 14 lipca w pożarze przy ul. Młyńskiej doszczętnie spłonęła siedziba Hufca ZHP Krotoszyn, a w nim sztandary, dokumenty i kroniki. Aby pomóc krotoszyńskim harcerzom oraz Warsztatom Terapii Zajęciowej, które także w tym budynku się znajdowały już w najbliższy weekend odbędą się dwa charytatywne wydarzenia podczas których zbierane będą pieniądze do specjalnie oznaczonych puszek. Także wpływy z biletów i opłat wpisowych zasilą konto Hufca ZHP. Patronatem medialnym wydarzenia jest TV Proart.
video

„Ostrowskie Martyny” w dużym projekcie Wiesława Dudka

Martyna Sokołowska i Martyna Sobieraj z ostrowskiej grupy baletowej "Fantazja" w piątek i sobotę wystąpiły w Ostrowskim Centrum Kultury w spektaklu Wiesława Dudka "Młody Duch Tańca". Dwie ostrowskie tancerki zostały wypatrzone przez jednego z największych baletmistrzów w maju tego roku podczas jego wizyty w rodzinnych stronach. Wiesław Dudek pochodzi bowiem z Daniszyna.

Podsumowanie tygodnia #18 „Ultrasukces” i konwojowa burza na szczycie władzy

Nieuważni kierowcy, transferowe hity ligi, zabytkowe auta, sukces w ultramaratonie oraz istna burza po przejeździe przez Ostrów "konwoju wstydu". Zapraszamy na Podsumowanie tygodnia!
video

Rajd Pojazdów Zabytkowych już w niedzielę. „Będzie się działo!”

10. Pleszewsko-Dobrzycki Rajd Pojazdów Zabytkowych odbędzie się w najbliższą niedzielę 9 września. To będzie prawdziwa gratka dla fanów oldschoolowych aut, którzy nie tylko chcieliby je pooglądać, ale także w nich zasiąść.

Repertuar kin

Brak seansów w tym dniu.

Brak seansów w tym dniu.

Brak seansów w tym dniu.