Jesteśmy na:
Facebbok
Tweeter
Instagram
mail: redakcja@wlkp24.info tel: 661 997 997

Kultura i rozrywka

Zespół Scorpions zagra m.in dla nich! [WYNIKI KONKURSU]

Czy jest druga kapela, której koncerty w Polsce wzbudzają aż tak wielkie zainteresowanie i to przez tyle lat?! Scorpions są jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na świecie, mają nie tylko niezliczoną ilość przebojów, ale i zatwardziałych fanów. My mamy dla Was aż osiem podwójnych wejściówek na ich koncert i właśnie wyłoniliśmy zwycięzców.

Wschodząca gwiazda Hollywood pochodzi z Ostrowa

Monika Ekiert -należy zapamiętać to imię i nazwisko, bo kariera tej aktorki przekroczyła mury Hollywood. Dorastająca w Ostrowie Wielkopolskim Monika, wystąpi w pierwszym odcinku słynnego, światowego reality show "Z kamerą wśród Kardashianów".
video

Pojedź do Gliwic i posłuchaj Scorpions NA ŻYWO! [KONKURS]

Fenomen, którego nikt nie może zdefiniować! Nieśmiertelne przeboje, refreny rozpoznawalne na całym świecie! Niemiecka maszyna, której nikt, nigdy nie zatrzyma! Czy jest druga kapela, której koncerty w Polsce wzbudzają aż tak wielkie zainteresowanie i to przez tyle lat?! Scorpions są jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na świecie, mają nie tylko niezliczoną ilość przebojów, ale i zatwardziałych fanów. My mamy dla Was aż osiem podwójnych wejściówek na ich koncert!
video

Jarocin Festiwal 2019 pełen zmian. Jak oceniają je festiwalowicze? [SONDA]

Cztery koncerty w sobotę, tak zwany koncert telewizyjny w niedzielę, Jarocińskie Rytmy Młodych, kilka wydarzeń towarzyszących, w tym m. In spotkanie z Sebastianem Riedlem poświęcone pamięci jego ojca Ryszarda, lidera legendarnej grupy Dżem. Tak w skrócie wyglądał dwudniowy festiwal w Jarocinie.

Siedmiu zwycięzców posłucha Il Divo na żywo! [WYNIKI KONKURSU]

Il Divo to kwartet w składzie hiszpańsko-szwajcarsko-francusko-amerykański i koncertuje już 15 lat, a rzesza ich fanów powiększa się. Od soboty, na łamach naszego portalu trwał konkurs, w którym do wygrania było siedem, podwójnych biletów na to wydarzenie.
video

Biblioteczne roszady w Ostrowie

Przeniesienie biblioteki dla dzieci i młodzieży z centrum miasta na Zacharzew i połączenie jej z filią numer jeden ze szkoły przy Batorego, powiększenie księgozbioru dziecięco-młodzieżowego w innych filiach i stworzenie działu dla mamy i dziecka w ostrowskiej mediatece. To w skrócie plany ostrowskiej biblioteki publicznej na najbliższe tygodnie i miesiące, niejako wymuszone przez reformę oświaty. Zarówno szkoła podstawowa numer 4, jak i „jedenastka” potrzebują nowych pomieszczeń, dla księgozbiorów trzeba było więc poszukać innego lokum.

Wciąż możesz wygrać podwójny bilet na koncert Il Divo!

Tylko do północy trwa konkurs, w którym do wygrania jest jedna z siedmiu podwójnych wejściówek na koncert słynnego kwartetu Il Divo, który zaśpiewa już 20 lipca w łódzkiej Atlas Arenie. Aby wziąć w nim udział, odpowiedz poprawnie na pytanie konkursowe i wyślij do nas maila z odpowiedzią i swoimi danymi! Zwycięzców ogłosimy w poniedziałek (15 lipca).
video

Trwa festiwal w Jarocinie [ZDJĘCIA]

Slam poetycki w Spichlerzu Polskiego Rocka, zlot motocyklowy i koncerty pod chmurką. Trwa legendarny Jarocin Festiwal. Na polanie pojawili się fani rocka, a także tych współczesnych brzmień. Propozycji jest naprawdę sporo, bo oprócz np. zespołu Dżem, na scenie można posłuchać Sydenya Polaka, zespołu Lemon, czy Mrozu.

Klasyki na ostrowskim rynku [ZDJĘCIA]

Mimo deszczowej pogody, miłośnicy czterokołowych klasyków zjechali się dziś na ostrowskim rynku. Mieszkańcy mogli obejrzeć zabytkowe samochody: Stare Audi, Nysa, Polonez, BMW, Skoda, Jaguar, a nawet wojskowa amfibia. Właścicieli można było zapytać o techniczne parametry pojazdów lub nawet usiąść na moment za kierownicą.

Repertuar kin

 1. czwartek
 2. piątek
 3. sobota
 4. niedziela
 1. piątek
 2. sobota
 3. niedziela
 4. poniedziałek
 5. wtorek
 1. czwartek
 2. piątek
 3. sobota
 4. niedziela
 5. poniedziałek
 6. wtorek
 7. środa