Jesteśmy na:
Facebbok
Tweeter
Instagram
mail: redakcja@wlkp24.info tel: 661 997 997

Kultura i rozrywka

video

Jarocin Festiwal 2018: Muralem przy rynku uczcili autora „Fali”

Podczas Jarocin Festiwal 2018 odsłonięto trzy murale przedstawiające wizerunki Roberta Brylewskiego, Johna Rottena i Piotra Łazarkiewicza. Odsłonięcie tego trzeciego wzbudziło największe zainteresowanie, bo to scenarzysta i reżyser filmu dokumentalnego "Fala" z 1986 roku, przedstawiającego festiwal oczami ludzi biorących w nim udział.

Wygraj gadżety z rekinami! KONKURS

Lubisz rekiny? Dobrze trafiłeś! Jeśli jesteś abonentem sieci Promax, możesz wziąć udział w konkursie Promaxu i wygrać ciekawe nagrody związane z tygodniem z rekinami, na który zaprasza National Geographic.
video

Scorpions znów w Polsce! Zgarnij bilety! [KONKURS]

Grają nieprzerwanie od 52 lat. Są prawdziwą legendą rocka. Mowa o zespole Scorpions, którzy po kapitalnym koncercie, który odbył się 1 grudnia w gdańskiej Ergo Arenie zapowiedzieli kolejną wizytę w Polsce! A ta już 29 lipca w łódzkiej Atlas Arenie! Mamy dla Was dziewięć podwójnych biletów na to wydarzenie!
video

Jarocin Festiwal 2018. Jak oceniają go uczestnicy?

Za nami dwa dni Jarocin Festiwalu 2018. To czas na pierwsze wnioski. Przynajmniej ze strony uczestników, którzy wyrabiają już sobie opinię na temat tego muzycznego (i nie tylko) wydarzenia. Jak oceniają tegoroczną edycję? Co im się podoba, a co nie?
video

Jarocin Festiwal 2018. Gej, joginka i małżeństwo lesbijek

Drugi dzień festiwalu w Jarocinie to zawsze czas, kiedy najwięcej się dzieje. Zarówno na scenach, jak i poza nimi, bo Jarocin Festiwal to także wiele inicjatyw pozamuzycznych.

Historia motoryzacji na ostrowskim rynku

Dziś fani motoryzacji mogli podziwiać zabytkowe samochody, które pojawiły się na ostrowskim rynku. Wszystko za sprawą XVI Ostrowskiego Rajdu Pojazdów Zabytkowych.
video

Jarocin Festiwal 2018. Co będzie się działo w sobotę?

Rozpoczyna się drugi dzień Jarocin Festiwalu 2018. Po raz pierwszy podczas tegorocznej edycji zabawa będzie trwać na czterech scenach równolegle.

Jarocin Festiwal 2018. Zabawa powoli się rozkręca [ZDJĘCIA]

Dobiega końca pierwszy dzień Jarocin Festiwalu 2018. Ze scen ustawionych na rynku oraz w parku dobiegały przeróżne muzyczne brzmienia i fani różnych gatunków mogli znaleźć coś dla siebie. Jednak na muzyce festiwal się nie kończy.
video

Pussy Riot w Jarocinie. We wtorek siedziała w areszcie, dzisiaj zagra...

"Najpopularniejszy i najbardziej nieustraszony rosyjski zespół Pussy Riot" - tak organizatorzy Jarocin Festiwalu 2018 przedstawiają jedną z gwiazd tegorocznego muzycznego wydarzenia. To będzie pierwszy występ w Polsce wzbudzającej wiele kontrowersji grupy.

Repertuar kin

 1. czwartek
 2. piątek
 3. sobota
 4. niedziela
 5. wtorek

Brak seansów w tym dniu.

 1. czwartek
 2. piątek
 3. sobota
 4. niedziela
 5. poniedziałek
 6. wtorek
 7. środa