Kuczyński daje zwycięstwo Pogoni nad Ostrovią

Mecz Pogoni z Ostrovią rozgrywany miał być dzisiaj na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Doszło jednak do zmiany gospodarza ze względu na przygotowania żużlowców MDM Komputery TŻ Ostrovia do niedzielnego finału play off II ligi żużla.

Kibice spodziewali się ciekawego widowiska, w którym nie zabraknie bramek. Było jednak inaczej. W rywalizacji Pogoni z Ostrovią sytuacji podbramkowych było, jak na lekarstwo.

Padł tylko jeden gol. W 70 minucie w roli głównej wystąpił Dawid Kuczyński. Futbolówka odbiła się jeszcze od Bartosza Jankowskiego i wpadła do bramki. To był strzał, który dał Pogoni zwycięstwo 1:0.

W takich samych rozmiarach swój mecz wygrała Centra. Ostrowianie po trafieniu Miłosza Nowickiego w 67 minucie pokonali Olimpię w Kole 1:0. Niepowodzenie zanotował za to LKS Gołuchów, który na wyjeździe uległ Krobiance Krobia 0:!.