Koncert Michalskich. Centra ogrywa Winogrady 6:2

Obecność dwóch Michalskich na boisku musiała zwiastować duże emocje, a przede wszystkim gwarantować gole. Tak też było w piątkowe popołudnie na boisku przy ul. Kusocińskiego w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie miejscowa Centra rozgromiła OTPS Winogrady Poznań aż 6:2. Ogromna w tym zasługa Jakuba Michalskiego, który strzelił cztery gole, ale zdobywanie bramek rozpoczął inny Michalski – Marceli, który w 11. minucie wyprowadził zespół gości na prowadzenie.

Odpowiedź nadeszła w 24. minucie, a gola na 1:1 zdobył nie kto inny, tylko Jakub Michalski. To był dopiero początek popisu jego umiejętności. Na kilka minut przed przerwą wyprowadził swój zespół na prowadzenie, ale prawdziwe strzelanie rozpoczęło się po zmianie stron.

W drugiej odsłonie gry jako pierwsza zaczęła strzelać Centra, a dokładnie Patryk Cierniewski, który w 57. minucie podwyższył na 3:1. W kolejnych minutach żaden z zespołów nie był w stanie trafić do bramki, choć okazji było pod dostatkiem.

Najciekawiej zrobiło się w ostatnim kwadransie gry. Najpierw drugiego gola dla gości z Poznania strzelił Mateusz Forszpaniak, a następnie rozpoczął się koncert piłkarzy Centry. Minutę po straconej bramce odpowiedział Jakub Michalski zdobywając hattricka, a w ostatnich sekundach trafił jeszcze Michał Kucharski. Wynik meczu po raz trzeci w tym sezonie ustalił nie kto inny, jak Jakub Michalski. Po jego golu sędzia zakończył spotkanie.

Centra 1946 Ostrów Wielkopolski – OTPS Winogrady Poznań 6:2 (2:1)
0:1 – Marceli Michalski (11.)
1:1 – Jakub Michalski (24.)
2:1 – Jakub Michalski (38.)
3:1 – Patryk Cierniewski (57.)
3:2 – Mateusz Forszpaniak (85.)
4:2 – Jakub Michalski (86.)
5:2 – Michał Kucharski (90.)