Koalicja Obywatelska w komplecie, czyli czas na zmianę?

7
Platforma Obywatelska od kilku lat stanowi o sile rady miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego. Nie zawsze przekłada się to jednak na współpracę z Urzędem Miasta. Sytuacja ma się zmienić po zbliżających się wyborach - zapowiadają kandydaci do rady miasta. Stąd Koalicja Obywatelska z .Nowoczesną i wspólny kandydat na prezydenta miasta. Wczoraj w Starej Bibliotece miała miejsce konwencja wyborcza.
redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

 1. 6
  1

  Najpierw rozliczcie afery. hazardową, Amber Gold, zegarkową, stoczniową i wile innych które toczyły Polskę przez 8 lat waszych rządów. Podnieśliście wiek emerytalny Polakom, zabraliście pieniądze z OFE, chcieliście doprowadzić do upadku Poslkie Linie Lotnicze LOT, aby niemieckie linie je za grosze przejęły. Jeszcze jedna wasza kadencja to w Polsce mówilibyśmy po niemiecku.

 2. 31

  Widzieliście ulotkę Pana Rajskiego? Kandydaci do Rady Powiatu Ostrowskiego od Rajskiego nie mają loga PO na ulotkach bo się wstydzą tej partii. A tak naprawdę to są ludzie PO tylko chowają logo.

 3. 5
  2

  dlaczego PO nic nie mówi, że ówczesny Minister Finansów Pan Rostowski mówił, że na 500+ piniędzy nie ma i nie będzie, a PiS i prezes Kaczyński pokazali PO, że pieniądze są. PO garnęło tylko do siebie.

 4. 16
  1

  Dobrze, że PO zastało odsunięte od władzy w Polsce bo z Polski została by „Kamieni kupa…” jak mówił jeden z Ministrów z PO. Teraz trzeba odsunąć ich od władzy w samorządzie, żeby już nie szkodzili. PO to obciach.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.