„Jesteśmy przerażeni” – stare kojce w schronisku i brak pomocy

11
Kojce zakupiło Ostrowskie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt kilkanaście lat temu. Od tego czasu służą Międzygminnemu Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim, ale ich czas użyteczności dawno minął. Potrzebny jest remont podłoża, kanalizacji oraz nowe ściany oddzielające boksy od siebie. Rozmów z urzędnikami i radnymi było już wiele, ale każda skończyła się na obietnicach, a sytuacja w schronisku jest patowa. Na 13 listopada zostało zaplanowane spotkanie prezydent Beaty Klimek z wójtami i burmistrzami ościennych gmin, by porozmawiać o problemie.
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

11 KOMENTARZE

  • 13
   1

   Ludzie, rodziny w potrzebie ( czasem i nie w potrzebie ) dostają 500+ , a te biedne pieski i koty niestety nie . A pragną tylko miłości człowieka , nie pieniędzy . Patologia niech się zabierze do pracy , a potem pisze na Portalu . Ludzie bezdomni sami często gotują sobie los , niestety 🙁
   I tak chcą żyć , jak żyją . Nie nazwę tego patologią , to jest sposób na życie , bycie et cetera ….

  • 7
   1

   Ihka ludziom? To ludzie zgotowali tym zwierzętom taki los. To chociaż wypadałoby zapewnić im minimalne warunki. Poza tym nie rozumiem takich komentarzy, osobny budżet jest na ludzi a osobny na zwierzęta. Wstyd mi za takich ludzi jak Ty, zero empatii tylko o własnej dupie najlepiej myśleć. Bez pozdrowień.

 1. Ihka ludziom? To ludzie zgotowali tym zwierzętom taki los. To chociaż wypadałoby zapewnić im minimalne warunki. Poza tym nie rozumiem takich komentarzy, osobny budżet jest na ludzi a osobny na zwierzęta. Wstyd mi za takich ludzi jak Ty, zero empatii tylko o własnej dupie najlepiej myśleć. Bez pozdrowień.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick