Jarocin. Klocki Lego w pałacu zrobiły furorę

3
Setki osób odwiedziło Pałac Radolińskich w Jarocinie, by zobaczyć wystawę klocków Lego. Konstrukcje rozstawione w kilku gablotach w dwóch różnych salach, cieszyły się dużą popularnością nie tylko ze strony najmłodszych.

– Żałujemy, że nie można przedłużyć tej wystawy – mówią Ci, którzy ją zobaczyli i widzieli, jakim zainteresowaniem się ona cieszy. Mowa o wystawie klocków Lego, którą do niedzieli 10 czerwca można było oglądać w Pałacu Radolińskich w Jarocinie.

Dwie sale pełne imponujących budowli z klocków zwróciły uwagę nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie: był Big Ben, wieża Eiffela, krzywa wieża w Pizie, ale nie brakowało też lotniska, placu budowy z dźwigami i koparkami, wyścigówek, wysp piratów z żaglowcami, a także motywu z Gwiezdnych Wojen z legendarnym Dartem Vaderem na czele.

Dla tych, którym oglądanie nie wystarczyło, przygotowano miejsce, by usiąść i stworzyć swoje konstrukcje z klocków. Zobaczcie relację wideo z ostatniego dnia wystawy w Jarocinie.

redaktor naczelny wlkp24.info
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. A co to ma wspólnego z wystawą klocków LEGO! taka informacja przyjmowana jest jako noc muzeów i nikt się chyba nie spodziewał, ze w ten sposób promuje się wystawę LEGO! Wielu ludzi by pojechało gdyby wiedziało wcześniej. Kiepsko wyszło!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.