Grała III liga. Remis Centry, wygrana Jaroty

0
We wtorek odbyły się kolejne mecze na trzecioligowych boiskach. W Ostrowie Wielkopolskim bardzo poważnie osłabiony zespół Centry podejmował Polonię Środa Wielkopolska. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Cenny komplet punktów wywalczyli za to piłkarze Jaroty Jarocin, którzy w Świeciu pokonali tamtejszą Wdę 4:1.

Dzisiaj zespół Centry zagrał bez takich zawodników, jak Dariusz Reyer, Tomasz Adamiak, Dawid Kuczyński, czy Szymon Kucharski. Centrę musieli więc wspierać niedoświadczeni w seniorskim futbolu juniorzy. Na domiar złego od 70 minuty gospodarze grali osłabieni, bowiem po drugiej żółtej kartce boisko musiał opuścić Marcin Wandzel.

Zespół Centry walczył jednak z wielkim poświęceniem. W obecnej sytuacji dla ostrowian każdy punkt może być na wagę złota w końcowym rozrachunku. No i dzisiaj ten punkt podopieczni trenera Mariusza Posadzego potrafili wywalczyć. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Po komplet punktów sięgnęli za to piłkarze Jaroty Jarocin, którzy na wyjeździe w Świeciu nie dali żadnych szans tamtejszej Wdzie. Wygrali efektownie 4:1. Wynik w 43 minucie otworzył Dominik Chromiński. W II połowie trzy trafienia dla JKS-u zanotował Mikołaj Marciniak.

Po wtorkowych meczach jarociński zespół z dorobkiem 31 punktów zajmuje 11 miejsce w tabeli. Centra ma na koncie 22 punkty jest na 14 pozycji.