Grad goli w Ostrowie. Centra ze zwycięstwem

Tradycyjnie niemalże zespół ostrowskiej Centry stracił bramkę na początku. W 18 minucie gościom prowadzenie dał Łukasz Glapiak. Gospodarze potrafili jednak odpowiedzieć. I połowa była pełna emocji i goli. W 33 minucie po uderzeniu Miłosza Nowickiego z rzutu wolnego mieliśmy remis 1:1.

Sześć minut później podopieczni trenera Mariusza Posadzego już prowadzili 2:1. Tym razem w roli głównej wystąpił Tomasz Adamczyk. W polu karnym zachował zimną krew i wykorzystując swoje doświadczenie pokonał golkipera gości. Do przerwy mieliśmy jednak remis. W 41 minucie defensywa Centry popełniła błąd, który bezlitośnie wykorzystał Michał Płocharczyk.

W II połowie dawka emocji dla kibiców była jeszcze większa. W 63 minucie do siatki trafił Jakub Michalski, wyprowadzając ostrowian na prowadzenie 3:2. W kolejnych fragmentach obie drużyny miały swoje okazje, ale więcej goli nie padło. Komplet punktów został więc w Ostrowie Wielkopolskim.

Na własnym boisku w sobotnie popołudnie przegrał LKS Gołuchów, który uległ Nielbie Wągrowiec 1:2. W Tarnowie Podgórnym za to, cenne zwycięstwo 3:2 nad tamtejszą Tarnovią odnieśli piłkarze Polonii Kępno.