Grad bramek w Ostrowie. Biało-czerwoni lepsi

0
Siedem goli padło w najciekawszym meczu II kolejki grupy południowej IV ligi. W Ostrowie Wielkopolskim biało-czerwona Ostrovia w derbach podejmowała Pogoń Nowe Skalmierzyce. Gospodarze wygrali 4:3. Od porażki swoją przygodę z rozgrywkami czwartoligowymi rozpoczęła Odolanovia, która uległa faworyzowanej Polonii Leszno 1:3.

W Ostrowie emocji nie brakowało. Początek należał do gospodarzy. W 18 minucie ostrowianie objęli prowadzenie po uderzeniu Damiana Spaleniaka. W 31 minucie było 2:0. Wtedy z dystansu skutecznym uderzeniem popisał się Tomasz Kempiński.

W II połowie padło jeszcze pięć bramek. W 57 minucie kontaktowe trafienie dla gości zanotował Artur Stachowicz. Odpowiedź ostrowian była szybka. W 70 minucie do siatki trafił Łukasz Wiącek. W 85 minucie na 4:1 podwyższył Tomasz Kempiński. W samej końcówce goście zdobyli dwie bramki. W 89 minucie do siatki trafił Przemysław Balcerzak. W doliczonym czasie gry po faulu Jakuba Błaszczyka sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Przemysław Balcerzak.