Filip nie żyje. Rodzina prosi o pomoc

8
Filip Szczepański pochodził z Nowych Skalmierzyc. Od kilku lat pracował w Holandii, tam też kilka dni temu zmarł. Jego rodziny nie stać jednak na sprowadzenie zwłok Filipa do Polski. Oto treść wiadomości jaka dotarła do naszej redakcji z prośbą o pomoc.

Filip Szczepański nasz przyjaciel, syn, brat , wieloletni pracownik firmy Hoogvliet Supermarkt w Alphen ann den rijn.

Wspaniały człowiek , zawsze pozytywny , uśmiechnięty , pomocny i uczynny do ludzi. Człowiek z pasją jaką była dla niego muzyka i granie.. niestety życie nam go odebrało.. Filip wywodzi się z niezamożnej rodziny, to oczywiste znając polskie realia.

Dlatego też APELUJEMY O POMOC , każdego kto tylko może, wierzymy w moc facebooka i dobrych ludzi którzy mogą nas wesprzeć nawet najmniejszą kwotą kilku euro.
Pragniemy żeby Filip został godnie pochowany w Polsce, w naszej ojczyźnie.
Koszt przewozu zwłok z Holandii do Polski to kwota od 10 000 do 15 000 zł.

Tak kolosalna kwota jest wręcz nie możliwa do zdobycia..
Błagamy o pomoc w imieniu całej rodziny i przyjaciół.
Wierzymy w to że się uda.

Każda kwote można wpłacać na konto rodziny :
Konto walutowe !
PL46 1090 1128 0000 0001 2349 1370
Krzysztof Szczepański
swift :
WBK PPLPP
Konto w złotówkach :

PL28 1090 1128 0000 0001 2159 4956. To jest konto PLN
Krzysztof Szczepański
Dziekujemy z całego serca.
Prosimy tez o zapraszanie swoich znajomych. !

redaktor naczelny wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

8 KOMENTARZE
 1. 1  0

  Hello kilka lat pracował a gdzie jego pieniądze nikogo nie oceniam po prostu nie żyje nie pracował za złotówki lecz za dobrą kasę więc pytam gdzie jego pieniądze
 2. 21  6

  Tak, Filip popełnił samobójstwo, ale czy z tego powodu nie zasługuje na szacunek? Nie wiesz co się stało, więc nie oceniaj, bo nigdy nie wiesz co cię w życiu może spotkać.
  • 0   0

   Tak sie sklada ze wiem co sie stalo. Nigdzie nie powiedzialem ze nie zasługuje na szacunek. Bo na szacunek zasluguje kazdy a tym bardziej Filip o ktorym nigdy nie slyszalem zlego slowa. Chodzi mi tylko o lekkie zatajenie prawdy. Kazdy portal pisze ze zycie go zabrało a nikt nigdzie nie napidal ze sam to zycie sobie odebral.
  • 1   0

   Szkoda tylko że nikt w porę mu nie pomógł…a wysyłał jasne informacje… najgorsze to mieć wokół siebie ludzi a być samotnym…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick