Festiwal Smaku nadchodzi. Sprawdź gdzie i co zjesz

0
Długo wyczekiwane wydarzenie startuje już 8 stycznia. Przez pięć dni będziemy mogli odwiedzać najlepsze restauracje i kawiarnie by delektować się festiwalowymi potrawami. Wszystko to pod naszym patronatem.

W dniach 8-12 stycznia najlepsze restauracje oraz kawiarnie będą proponować smakoszom specjalnie przygotowane na tę okazję wyjątkowe dania. Celem festiwalu jest zachęcenie do odkrywania nowych smaków oraz odwiedzania najsmaczniejszych lokali w mieście. Natomiast głównym założeniem tego wydarzenia jest aktywizacja życia miasta i jego mieszkańców, promowanie idei „Slow Food” oraz wspieranie lokalnej przedsiębiorczości – gastronomów oraz restauratorów.

To świetna okazja dla wszystkich mieszkańców Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego by wziąć udział w kulinarnej podróży. Każda z uczestniczących w wydarzeniu restauracja i kawiarnia przygotowała specjalne dania, które będzie można skosztować w specjalnych cenach – 10 zł za zestaw napój i deser oraz 20 zł za zestaw przystawka i danie główne.

Dostępna jest już lista lokali biorących udział w Festiwalu Smaku oraz zdjęcia proponowanych przez nie dań. Czeka na was aż 13 lokali i ponad 30 wyśmienitych opcji. Możecie je znaleźć na naszym profilu na Facebook-u oraz stronie internetowej. Będzie naprawdę smacznie, oryginalnie i niebanalnie informuje Kamil Dutkiewicz, współorganizator wydarzenia.

Wśród dań znalazły się w większości dania autorskie, oryginalne i zaskakujące zarówno treścią, jak i formą. Unikatowe bo przygotowane wyłącznie na to wydarzenie! Na festiwalowych smakoszy czekać będą niebanalne przystawki oraz kreatywne dania opartych na kuchni z całego świata. Nie zabraknie pysznych deserów w towarzystwie aromatycznej kawy w wielu odsłonach. Serwowane dania będą nieco mniejsze niż standardowe porcje, natomiast ceny są niezmienne dla wszystkich restauracji i kawiarni biorących udział w wydarzeniu.

Odwiedzajcie lokale, dzielcie się swoimi opiniami, recenzjami i zdjęciami na naszym fanpage’u. Na aktywnych uczestników Festiwalu Smaku czekać będą liczne nagrody od naszych Partnerów – gabinetów SPA, salonów urody, miejsc rozrywki i wielu innych dodaje Kamil Dutkiewicz.

Aktualizowaną listę lokali oraz galerię zdjęć menu festiwalowego znajdziecie na – www.facebook.com/festiwalskaliszostrow oraz na oficjalnej stronie www.festiwal-smaku.pl

Pełna lista lokali biorących udział w Festiwalu Smaku:

KALISZ

Tutti Santi Kalisz

Acropol Food & Drink

Cafe Calisia

Dwór Stary Chotów. Restauracja, hotel

Kawiarnia Restauracja Anabell

Sushi Kushi

Pizzeria SANTANA – najlepsza PIZZA w Kaliszu !

Marrone

Restauracja KTW Park

Restauracja Hotel Kristoff

OSTRÓW WLKP.

Golonka w pepitkę

Tutti Santi Ostrów Wielkopolski

Shobu Sushi

Smażalnia RYBA

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick