Dziś KPR gra w Świdnicy. „Specyficzna hala i niewygodny rywal”

2
Piłkarze ręczni KPR Ostrovia z sześcioma zwycięstwami w dziewięciu meczach zajmują pozycję wicelidera grupy B 1. ligi. Sobotni rywal zespołu Kazimierza Kotlińskiego ma zaledwie trzy wygrane i jest przedostani w tabeli. Mecz w Świdnicy jednak nie będzie należał do łatwych. Tak przynajmniej mówi historia spotkań obu drużyn. Początek meczu o godzinie 18:00.

Ostrovia w Świdnicy zagra najprawdopodobniej osłabiona brakiem Patryka Marciniaka oraz Patryka Stańka. Zagrożony jest także występ Mateusza Foterka, który nie ukończył ostatniego meczu w Poznaniu z powodu urazu oka. Pod znakiem zapytania stoi także gra Mateusza Wojciechowskiego. Obrotowy Ostrovii złamał drugi raz w tym sezonie nos.

W Świdnicy zawsze trudno się gra. To trudny teren i specyficzna hala. Kibice razem z zawodnikami tworzą święto piłki ręcznej. Nam zawsze trudno się tam gra. Jeśli będziemy skoncentrowani od pierwszych minut i jeśli zagramy tak skutecznie jak ostatnio oraz będziemy bronić to powinniśmy wygrać w Świdnicy – mówi Kazimierz Kotliński.

Spotkanie w Świdnicy będzie przedostatnim przed przerwą na mecze reprezentacji. 8 grudnia na zakończenie pierwszej rundy w Ostrowie mecz z liderem grupy B – Olimpią Medex Piekary Śląskie.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick