Drzewo spadło na pociąg [ZDJĘCIA] – AKTUALIZACJA

9

„Drzewo spadło na pociąg jadący z Wrocławia do Ostrowa Wlkp. Pasażerowie byli uwięzieni do składzie do ok. 2.00 w nocy. Później kontynuowali podróż z przesiadkami i oczekiwaniem na zimnie na pociąg niemal kolejną godzinę.

Do groźnej sytuacji doszło w okolicach Odolanowa. Na jadący pociąg spadł fragment drzewa, który uderzył w dach, po czym runął obok składu. Na razie nie mamy informacji o poszkodowanych.

AKTUALIZACJA

Pasażerowie pociągu spędzili całą noc w składzie. Mieli dotrzeć do Ostrowa Wielkopolskiego o godz. 20.25., jednak ok. 19.50 zdarzył się wypadek. Jak informuje nas Czytelnik, który znajdował się w środku, ok. godz. 23.00 na miejsce przyjechali pracownicy wezwani do usunięcia drzewa zwalonego na trakcję i pociąg, którzy pracowali do 2.00 w nocy. – Akcja trwała jakieś trzy godziny. Później zostaliśmy pociągnięci do Twardogóry, skąd po 45 minutach oczekiwania w zimnie, odebrał nas bus. Zostaliśmy zawiezieni do Bukowiny Sycowskiej, gdzie wsiedliśmy w pociąg do Ostrowa. Na miejscu byliśmy o 4.20 – relacjonuje internauta portalu wlkp24.info.

– Nie byłem pasażerem tego pociągu. Odbieralismy kogoś z dworca, kiedy pociąg został zepchniety na stację w Twardogórze. Sporo osób z naszych okolic tak właśnie zrobilo – pisze kolejny Internauta i wysyła zdjęcie zniszczonego przodu pociągu.

Zdjęcia: Czytelnicy wlkp24.info

9 KOMENTARZE

    • 3
      2

      Taki mądry, ale nie wiesz ze nie można było wyjść z tego pociągu. Drzwi były poblokowane a tory na wysokości pomiędzy dwoma rowami. Nie każdy mógł docinać lasem 3 km do bukowiny z walizka

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick