Design Thinking Week 2018. Zapisz się na webinary! Zostało niewiele czasu

0
Dwa darmowe webinary czekają na uczestników Design Think Week 2018. Odbędą się one 12 i 13 listopada. To jednak nie wszystko. Organizatorzy pierwszej ostrowskiej edycji tego wydarzenia opublikują również cykl artykułów dla przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Chcesz się zapisać? Czasu zostało niewiele. Szczegóły na wlkp24.info.

Wielkimi krokami zbliża się Design Thinking Week 2018. W ramach pierwszej ostrowskiej edycji zorganizowane zostaną dwa webinary. Pierwszy będzie dotyczył edukacji i możliwości wykorzystania w niej narzędzi empatii. – Jest on skierowany do zarządzających placówkami edukacyjnymi oraz nauczycieli i wykładowców, którzy szukają innowacyjnych pomysłów i chcą rozwijać swoje organizacje – mówią organizatorzy.

Odbędzie się w poniedziałek 12 listopada w facebookowej grupie dostępnej pod tym linkiem. Początek o godz. 19.00. Nagranie będzie dostępne dla członków grupy.

Drugi webinar „W domenie publicznej. / Ludzie. Transformacja. Innowacja.” został przygotowany z myślą o pracownikach jednostek samorządu terytorialnego, którzy chcą rozwinąć swoje kompetencje i otworzyć się na nowe możliwości.

W ramach Design Thinking Week 2018 w Ostrowie Wielkopolskim powstanie też cykl artykułów skierowanych głównie do przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw, osób odpowiedzialnych za zarządzanie działami sprzedaży oraz pracowników oddelegowanych do kontaktu z klientami.

Webinar odbędzie się we wtorek 13 listopada w facebookowej grupie dostępnej pod tym linkiem.

Szczegóły dotyczące obu darmowych wydarzeń można znaleźć na stronie dtweek.com w zakładce Ostrów Wielkopolski.

Portal wlkp24.info objął to wydarzenie patronatem medialnym.

redaktor naczelny wlkp24.info
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick