Demolka Jaroty. Świt wygrywa 5:0

Już do przerwy jarociniacy przegrywali trzema golami. Pierwszy z nich padł z rzutu karnego po faulu bramkarza JKS-u w 24 minucie. W 40 minucie fatalny błąd popełnił Jędrzej Ludwiczak, wykorzystał to Krzysztof Filipowicz i pięknym strzałem podwyższył wynik spotkania. Minutę przed końcem pierwszej połowy było już 0:3. Jego autorem był ponownie Filipowicz.

W drugiej połowie jarociniacy ruszyli z atakami, ale było już za późno. Goście tego dnia byli w bardzo dobrej formie i w 78 i 94 minucie dopełnili dzieła zniszczenia demolując JKS 5:0.

Jarota: Sebastian Kmiecik – Damian Pawlak (89′ – Łukasz Rylukowski), Dawid Piróg, Piotr Garbarek, Piotr Skokowski – Jakub Czapliński (46′ – Jacek Pacyński), Michał Grobelny, Jędrzej Ludwiczak (73′ – Mateusz Dunaj), Filip Szewczyk (82′ – Daniel Najduch) – Christian Nnamani, Hubert Antkowiak.