Dąbrowa Górnicza ucisza Ostrów. Przegrana BM Slam Stali

14:4, a na koniec 27:13. Tak rozkładało się prowadzenie Arged BMSlam Stali w pierwszej kwarcie sobotniego meczu. Później przyszedł nagły zwrot akcji. Goście zaskoczyli zespół prowadzony przez Wojciecha Kamińskiego i błyskawicznie odrobił straty w kolejnych dziesięciu minutach, wychodząc tuż przed przerwą na jednopunktowe prowadzenie.

O zwycięstwie zespołu ze Śląska zdecydowała słaba końcówka meczu i przegrana czwarta kwarta 12:18. Dla Arged BMSlam Stali to szósta porażka w sezonie.

Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy był Michał Chyliński, autor 18 punktów. Po drugiej stronie parkietu nie do zatrzymania był duet Mathieu Wojciechowski – Cleveland Melvin. Pierwszy rzucił 24 punkty, zbierając 8 piłek z tablic. Drugi zdobył dwa „oczka” więcej, notując 7 zbiórek.

W środę zespół z Ostrowa Wielkopolskiego udaje się już do Warszawy, gdzie w czwartek zagra spotkanie ćwierćfinału Pucharu Polski ze Stelmetem Zielona Góra.

Miś

To dopiero druga porażka Stali we własnej hali w tym sezonie. – „chodzi tylko aby te plusy nie przesłoniły wam minusów”!!!

Odpowiedz
  • 8
    8691

i tak właśnie kończy się Stalówka . Jak to zwykle bywa przed sezonem wielkie zakupy, same znane nazwiska ,
    super zawodnicy każdy coś potrafi tylko „trener ” nie może tego do kupy posklejać puki graja uliczna koszykówkę na początku sezonu to coś tam wygrywają ale jak trzy grosze wkłada w to trener to się robi bagno .Nie ma posłuchu u zawodników ten nasz trener. Tendencja spadkowa od kilkunastu meczy to wina trenera który nie wie jaki jest potencjał w zespole .

Odpowiedz
  • O
    Ostrowianin

niedziela, 10 lutego, 2019

Haha . Szacunek za medal, ale dziwna to dyscyplina… Mnóstwo pieniędzy z miasta, choć nie powinno tak być – prywatny to biznes… ZERO wychowanków.. Z kim kibice się identyfikują?? Krytykom oznajmiam, że nie jestem fanem żużla..

Odpowiedz
  • H
    hmmhm

Na początku był wielki entuzjazm u trenera.. teraz w swoich wypowiedziach wygląda jak „zbity pies” Może to jakaś taktyka , może coś ustawia na PO Jeśli nie, to w tym sezonie szału nie będzie. Gra wygląda coraz gorzej a zawodnicy przemęczeni , przetrenowani !? Niech zarząd ustali o co chodzi i zrobi porządek !!

Odpowiedz
  • KK
    Kibic koszykówki

Wydaje się że lepszy warsztat trenerski posiada nawet Mikołaj Czaja…Kamyk to zwykły nerwus i furiat! Brak podejścia i atmosfery w drużynie.

Odpowiedz
  • L
    Lektor

Może wreszcie miasto się obudzi i podzieli budżet sprawiedliwie !! Z jakiej paki tyle kasy na kosz – prywatną drużynę panów z BM SLAM ??? Gdzie gracze ostrowscy ??? Żenada… a co z halą na Kusocińskiego ? też panowie M i N zrobili burę, wielki burdel i nic nie ma !!

Odpowiedz
  • 2
    22

lektor może ty masz burdel

Odpowiedz
  • Prezes świniok

Klub prywatny na który idzie połowa pieniędzy z budżetu na sport. Do hali kibiców już wchodzi 25% reszta to pseudosponsorzy i przyjaciele partnerzy. Jedna porażka i cały klub zastraszony. Dziennikarze nie wchodzą na mecze, a wywiady z prezesem robi jeden dziennikarz. Inni mogą zadać niewygodne pytanie…. Żenada!

Odpowiedz
  • KS
    Koniec stalówki

Szemrane towarzystwo przebierające swoje lewe bardzo sie zdziwiło. Tyle kasiurki wpakowali w ten „zespół” a tu dupa.
    Beton nie idzie.
    Mięso ze zdechłych zwierząt siadło.
    Lewe ciuchy tez.
    Deweloperka stanęła.
    Koniec zabawy „dorosłych” „BIZNESSMENOW”

Odpowiedz
  • S
    Stal

Zębski chwalony przez Winnickiego to wychowanek Mikołaja Czaji, tak jak Dymek i jeszcze kilku innych zawodników. Najlepiej wywalić wszystkich swoich i grac armia zaciężną. Brawo Zębol !

Odpowiedz
  • K
    kibice

poniedziałek, 11 lutego, 2019

W dużej części głupie komentarze – najłatwiej krytykować nic nie dając od siebie. Pokaż co ty potrafisz i zrób to lepiej a póżniej zabieraj głos – pseudoekspercie ! ?

Odpowiedz
  • D
    Dres

Pieniądze to nie wszystko panie Matuszewski. Wracaj pan ze swoją inicjatywa do obory. Rozpieprzyles nasz klub, podzieliłem kibiców i zburzyłeś naszą kochaną hale.
    A za czasów kowala czy krysi to było normalnie.

Odpowiedz
  • A
    Arek

Jacy wy wszyscy jesteście ograniczeni, hah, po przegranej takie głupoty wypisywać, typowi ludzie sukcesu, jak nie idzie to zniszczyć zgnoic, bo tak najlepiej i najłatwiej, żal was wszystkich, trener i zespół robic swoje i zamykać mordy palantom

Odpowiedz
  • A
    Anonim

Długo jeszcze będzie trzeba oglądać tego nieudolnego trenera ?? Niestety ale od początku sezonu ciężko się ich ogląda. Zmarnowany potencjał zawodników. Szkoda ze Kamińskiego broni dodatni bilans meczów bo tak to pewnie już by była zmiana. Podejrzewam, że z PP wrócą już po pierwszym meczu więc może wtedy dojdzie do jakiś poważniejszych zmian (trener i nowy rozgrywający).